vitajtev trenčianskom kraji

Objavujte všetky skryté poklady z rôznych kútov nášho kraja.

Trenčín

22°C

oblačno

TOP GASTRO pozná svojho víťaza

1. novembra 2018 vyhlásila krajská organizácia cestovného ruchu (KOCR) Trenčín región súťaž o najlepšie stravovacie zariadenie v trenčianskom regióne. Nominácie do súťaže „TOP GASTRO TRENČIANSKEHO KRAJA“ posielala široká verejnosť do 15. novembra 2018, ktorá následne mala možnosť zahlasovať za  najobľúbenejšie zariadenie ponúkajúce kvalitné služby.

„Veľmi nás teší, že súťaž TOP GASTRO mala tento rok ešte väčšie pozitívne ohlasy než prvý ročník. Zvýšil sa počet nominovaných subjektov a široká verejnosť aj tento rok hlasovala vo vysokom počte. Pre nás to znamená, že začínajú vo veľkej miere evidovať nielen súťaž, ale aj samotnú kvalitu poskytovaných služieb, ktorú tieto prevádzky ponúkajú. Nielen pre hlasujúcich, ale aj pre samotné zariadenia je to obrovská výzva a zároveň motivácia stále na sebe pracovať a zlepšovať sa,” vyjadrila svoj názor výkonná riaditeľka KOCR Trenčín región Eva Frývaldská.


Výsledky hlasovania a odovzdávanie ocenení

On-line hlasovanie prebiehalo v termíne od 20. novembra 2018 do 20. decembra 2018 na webovej stránke vyhlasovateľa súťaže: https://www.trencinregion.sk/28276/2-rocnik-sutaze-top-gastro. Do súťaže sa zapojilo celkovo 3511 hlasujúcich, ktorí mali možnosť prideliť hlas jednému zo 45 nominovaných zariadení. Víťazom s najvyšším počtom hlasov sa stala reštaurácia Fatima v Trenčíne s počtom hlasov 976, druhá priečka patrila minuloročnému víťazovi TOP GASTRO Remy´s Bistro & Pub z Trenčína s 588 hlasmi a na treťom mieste sa umiestnil Rich Burgers z Nového Mesta nad Váhom s 290 hlasmi.

Nominácie do súťaže o najlepšie gastro zariadenie v kraji posielala verejnosť prostredníctvom e-mailu, facebook fan page či klasickou poštou. Všetci, ktorí sa zapojili do nominácii a on-line hlasovania, boli zaradení do zlosovania o prestížnu cenu – MiniRelax pobyt pre 2 osoby na 2 noci v kúpeľoch Trenčianske Teplice. Výherkyňou pobytu sa stala pani Tatiana Jurenčeková. Víťaz súťaže TOP GASTRO ZARIADENIE TRENČIANSKEHO KRAJA si ocenenie prevezme na medzinárodnom veľtrhu cestovného ruchu ITF Slovakiatour vo štvrtok 24. Januára  2019 v Bratislave. Spolu s ocenením najlepšie stravovacie zariadenie budú slávnostne vyhlásené a odovzdané aj ocenenia TOP ubytovacie zariadenie, TOP inovácia v cestovnom ruchu, osobnosť cestovného ruchu, TOP turistický produkt a zariadenie prístupné pre ťažko zdravotne postihnutých Trenčianskeho kraja, o ktorých rozhodne odborná komisia.


MT

Trenčín, 28.12.2018

Mohlo by vás zaujímať

Hrad Beckov

Dominantný a majestátny. Taký je hrad Beckov. Vyrastá zo skaly, je s ňou spätý ako sú s…

Noc v korunách stromov

Kúpeľné mesto Trenčianske Teplice sa pýši novou, jedinečnou atrakciou. Môžete tam…