Vitajte K.V. PERSONA

Bánovce nad Bebravou

18°C

jasno

K.V. PERSONA

Kategória: Pohostinstvo

Bánovce nad Bebravou, Slovensko


Zatiaľ nehodnotené

Klasické pohostinstvo s veľkou krytou letnou terasou blízko centra Bánoviec nad Bebravou. Tesne vedľa autobusovej aj vlakovej stanice, nákupného centra BILLA, s dobrým parkovaním.

V zime Vás zahreje klasická piecka, tak môžte zaspomínať na staré časy, v lete príjemne ochladí terasa. V týždni otvorené už 8.00 ráno.

Mohlo by vás zaujímať

Trenčiansky hrad

HISTÓRIA. Na mieste dnešného hradu stálo v období Veľkej Moravy hradisko ako správne…

Čachtický hrad

Malebná zrúcanina viditeľná už z diaľky na vápencovo-dolomitickom kopci poskytujúca…

Mapa

Vyhľadajte top atrakcie

Otváracie hodiny

Pondelok08:00-23:00 
Utorok08:00-23:00 
Streda08:00-23:00 
Štvrtok08:00-23:00 
Piatok08:00-23:00 
Sobota09:00-22:00 
Nedeľa09:00-22:00 

Kontakt

Adresa Radlinského 14A
95701 Bánovce nad Bebravou
Slovenská republika

Pán Váhu a Tatier

13. 08. 2021 09:00 - 13. 08. 2022 19:00

Pán Váhu a Tatier

Trenčín, Slovensko


AKCIA

Viac
Výstava "História na plagáte, plagát v histórii"

01. 03. 2022 00:00 - 12. 06. 2022 23:59

Výstava "História na plagáte, plagát v histórii"

Myjava, Slovensko


AKCIA

Viac
Výstava "Samostatne a pritom spoločne"

26. 03. 2022 00:00 - 20. 12. 2022 23:59

Výstava "Samostatne a pritom spoločne"

Považská Bystrica, Slovensko


AKCIA

Viac
Vo víne sú hviezdy

21. 05. 2022 00:00 - 22. 05. 2022 23:59

Vo víne sú hviezdy

Beckov, Slovensko


AKCIA

Viac