vitajtev trenčianskom kraji

Objavujte všetky skryté poklady z rôznych kútov nášho kraja.

Trenčín

20°C

jasno

2. ročník súťaže TOP GASTRO začína už v novembri

Po minuloročnom úspechu sa krajská organizácia cestovného ruchu (KOCR) Trenčín región rozhodla usporiadať druhý ročník súťaže o najlepšiu reštauráciu, bistro, kaviareň, bar či čajovňu v Trenčianskom kraji pod jednotným názvom TOP GASTRO. Rozhodujúcou porotou bude, tak ako aj minulý rok, široká verejnosť, ktorá dané prevádzky dobre pozná a ich kvalitu má odskúšanú na vlastnej koži.

Hlavnou myšlienkou pritom ostáva fakt, že podobné súťaže podnecujú nielen v gastro priemysle vôľu a chuť stále sa zlepšovať, napredovať či zdravú súťaživosť medzi konkurenčnými podnikmi. 

„Súťaž TOP GASTRO zaznamenala minulý rok obrovský úspech. Nominovaných bolo 44 zariadení, pričom vyhrať sa podarilo len tomu najlepšiemu, Remys Bistru & Pubu s viac ako 700 hlasmi. Práve vďaka veľkej úspešnosti a pozitívnym ohlasom sme sa rozhodli súťaž opäť zorganizovať a dať šancu ďalším kvalitným gastro zariadeniam,“ poznamenal predseda krajskej organizácie Trenčín región, Juraj Gerlici.

Začiatok nominácií už o pár dní

Verejnosť môže nominovať svoju obľúbenú gastro prevádzku od 1. novembra 2018. Subjekt by mal spájať kvalitné služby, príjemnú atmosféru, profesionálny prístup zamestnancov a skvelý gastronomický zážitok. Nominovať je možné do 15.11.2018, pričom samotné hlasovanie o TOP GASTRO zariadenie za rok 2018 začína od 20.11.2018 a potrvá celý mesiac. 

Okrem týchto atribútov je dôležité, aby sa reštaurácia či kaviareň nachádzala na území Trenčianskeho kraja. Hlasovať je možné 3 spôsobmi a to priamo na adresu KOCR Trenčín región: K dolnej stanici 7282/20A, 911 01, e-mailom na info@trencinregion.sk alebo prostredníctvom facebook fanpage Trenčín región.

 Lákavú výhru môžu získať hlasujúci i nominujúci

Do žrebovania o mini relax pobyt pre 2 osoby na 2 noci v kúpeľoch Trenčianske Teplice budú zapojení všetci, ktorí nominovali aspoň jedno gastro zariadenie, alebo zaň zahlasovali. Zo všetkých sa vyberie práve jeden šťastlivec, ktorý bude oznámený už v piatok 21.12.2018 na facebookovej stránke Trenčín región. 

Dobrú správu sa tak spokojný výherca dozvie ešte pred Vianocami, vďaka čomu bude mať pod vianočným stromčekom o jeden darček viac. 

Autor: MT

Mohlo by vás zaujímať

Čachtický hrad

Malebná zrúcanina viditeľná už z diaľky na vápencovo-dolomitickom kopci poskytujúca…

Trenčiansky hrad

HISTÓRIA. Na mieste dnešného hradu stálo v období Veľkej Moravy hradisko ako správne…