vitajtev trenčianskom kraji

Objavujte všetky skryté poklady z rôznych kútov nášho kraja.

Trenčín

20°C

jasno

Fotosúťaž „Trenčiansky región hrá farbami“

Baví vás fotografovanie a máte slabosť pre trenčiansky región? V takom prípade je súťaž z dielne krajskej organizácie cestovného ruchu (KOCR) Trenčín región tým pravým presne pre vás! Stačí, ak nám zašlete svoju jesennú fotografiu v termíne od 23.09.2018 do 23.11.2018 a budete zaradený do žrebovania o atraktívne ceny. Nechajte rozhodnúť verejnosť o najlepšej fotografii zachytávajúcej krásy jesennej prírody, kultúrnej pamiatky či momentky z nášho regiónu. 

Jesenné obdobie býva veľkou inšpiráciou pre mnohých profesionálnych i laických fotografov. Farebné lístie a nostalgická atmosféra zobúdza kreativitu v mnohých umelcoch, vďaka čomu vznikajú aj na našom území skutočné umelecké diela. Teraz sa so svojimi výtvormi môžete pochváliť aj pred verejnosťou, ktorá bude hlasovať za tie najlepšie z nich. Následne z prvých desiatich s najvyšším počtom hlasov bude odborná porota vyberať tri výherné fotografie.

Tie budú ďalej zverejnené nielen na web stránke KOCR www.trencinregion.sk, facebook fanpage a instagrame Trenčín región, ale aj v dvojmesačníku Trenčín región. „Jesenná fotosúťaž by mala podnietiť fotografov, aby zachytili jedinečné miesta či okamihy v našom regióne, ktorých je nespočetné množstvo. Existuje veľa zákutí a lokalít, ktoré by nemali ostať skryté a práve vďaka tejto súťaži sa dostanú do povedomia širšej verejnosti aj mimo trenčianskeho regiónu,“ priblížil cieľ súťaže predseda KOCR Trenčín región Juraj Gerlici.    

Hlavnou výhrou v súťaži je športová kamera Discovery Adventures HD 720P 360°, ktorá je vhodná nielen na zachytenie obrázkov a videa pri adrenalínových zážitkoch, ale aj pri oddychových aktivitách ako cyklistika, turistika či rôznych vodných športoch. Vďaka nej dostanú potulky trenčianskym regiónom kompletne nový rozmer a bude možné ňou zachytiť nezabudnuteľné momenty. Výherca na druhom mieste sa môže tešiť na chutnú večeru a príjemný wellness pre dve osoby v Hoteli Elizabeth v Trenčíne a tretie miesto je ocenené večerou pre dve osoby v Hoteli pod Zámkom v rozprávkových Bojniciach.

Na prázdno nevyjdú ani hlasujúci, ktorí rovnako budú zaradení do žrebovania o hodnotné ceny. Počas celého trvania súťaže je možné zaregistrovať svoju fotografiu na stránke www.trencinregion.sk/fotosutaz-jesen2018, na ktorej bude verejnosť hlasovať za svojho favorita. Na uvedenom oficiálnom web sídle KOCR sú rovnako zverejnené kompletné informácie a  podmienky súťaže. 

Autor: MT

Dokumenty

Štatút fotosúťaže "Trenčiansky región hrá farbami"

Mohlo by vás zaujímať

Čachtický hrad

Malebná zrúcanina viditeľná už z diaľky na vápencovo-dolomitickom kopci poskytujúca…

Čachtické podzemie

Temnota, vlhkosť a pach podzemia, hrobové ticho, ktoré podchvíľou pretne ako blesk nočnú…