Vitajte Kemping Zelená Voda

Nové Mesto nad Váhom

13°C

slabý dážď

Kemping Zelená Voda

Kategória: Kemp

Nové Mesto nad Váhom, Slovensko


Zatiaľ nehodnotené

Rekreačný areál Zelená voda je výbornou voľbou pre Vašu letnú dovolenku. Stredisko sa nachádza 2 km od Nového Mesta nad Váhom a z hľadiska dopravnej dostupnosti je lokalita sprístupnená blízkou diaľnicou, ale aj autobusovou či železničnou stanicou.

Areál ponúka zrekonštruované a novovybudované športoviská, sociálne zariadenia, bufety. Súčasťou nami ponúkaných služieb je recepcia, 24-hodinová strážna služba, parkovanie. Ponúkame raňajky formou bufetových stolov, večere a taktiež možnosť wifi pripojenia na internet v celom areáli. Ubytovanie je poskytované v kempe, alebo v komfortne vybavených mobilných domčekoch.

Blízke či širšie okolie taktiež ponúka množstvo príležitostí na kultúrne, športové či oddychové aktivity. Príjemné turistické prechádzky alebo cyklotúry, množstvo hradov a historických pamiatok, blízke kúpeľe Piešťany, Trenčianske Teplice ako aj rôzne kultúrne podujatia, sú predpokladom pre naozaj príjemne strávenú dovolenku.

Okolie Nového Mesta nad Váhom tvorí široké údolie stredného toku rieky Váh. Množstvo pahorkov s miernym prevýšením a pozvoľnými stúpaniami dáva v tomto kraji predpoklad pre príjemné turistické prechádzky alebo cyklotúry. Okrem návštev historických hradov môžete navštíviť viaceré významné pamätné miesta, či nadýchať sa atmosféry tradícií a ľudových zvykov. Celý Trenčiansky kraj je známy svojimi tradičnými festivalmi a bohatou ponukou kultúrnych programov.

Priamo v Novom Meste nad Váhom je mnoho pamiatok, k najznámejším patria kostol Narodenia Panny Márie, Budova prepoštstva, Evanjelický kostol, Kaplnka sv. Andreja, Mariánsky stĺp a mnoho ďalších. V okolitých obciach (Lúka, Rakoľuby, Kočovce, Brunovce a Zemianske Podhradie) sa nachádzajú kaštiele z obdobia 17. a 18. storočia.

V okruhu 30km od Nového Mesta sa nachádzajú najznámejšie kúpele na Slovensku:

    Kúpele Trenčianske Teplice
    Kúpele Piešťany

K zaujímavým a najvýznamnejším prírodným objektom okolia Nového Mesta patria nasledujúce chránené prírodné útvary, veľkoplošné a maloplošné chránené územia:

    Veľká Javorina – známa Slávnosťami bratstva Čechov a Slovákov
    Veľký a Malý Plešivec
    Vrch Roh Bradlo
    Modrovská jaskyňa

Možností, ktoré ponúka okolie Nového Mesta nad Váhom je veľa. Veríme, že každý z návštevníkov nášho strediska nájde dostatok príležitostí pre kvalitné strávenie svojho času, či už ide o oddych alebo aktívnu dovolenku. V jednotlivých sekciách "okolie" na našej stránke, sa budeme snažiť Vás bližšie informovať o konkrétnych možnostiach.

Mohlo by vás zaujímať

Noc v korunách stromov

Kúpeľné mesto Trenčianske Teplice sa pýši novou, jedinečnou atrakciou. Môžete tam…

Manínska tiesňava

Iba najcitlivejšie uši poetických duší tulákov dokážu zachytiť clivú melódiu vzácnej…

Mapa

Vyhľadajte top atrakcie

Kontakt

Adresa Zelená Voda 10
915 01 Nové Mesto nad Váhom
Slovenská republika

Výstava "Samostatne a pritom spoločne"

26. 03. 2022 00:00 - 20. 12. 2022 23:59

Výstava "Samostatne a pritom spoločne"

Považská Bystrica, Slovensko


AKCIA

Viac
Výstava: Maliarske sympózium KRUH CIRCLE

06. 09. 2022 00:00 - 04. 10. 2022 23:59

Výstava: Maliarske sympózium KRUH CIRCLE

Prievidza, Slovensko


AKCIA

Viac
Výstava: Mária Milanovič - FARBY A ČAS

08. 09. 2022 00:00 - 18. 11. 2022 23:59

Výstava: Mária Milanovič - FARBY A ČAS

Dubnica nad Váhom, Slovensko


AKCIA

Viac