Vitajte Penzión SIGNÁL

Bojnice

12°C

oblačno

Penzión SIGNÁL

Kategória: Penzión

Bojnice, Slovensko


Zatiaľ nehodnotené

Penzión SIGNÁL nájdete v prekrásnej okrajovej časti Bojníc, na Rekreačnej ulici, na kraji lesa, obklopený prírodou Hornonitrianskej kotliny s veľmi dobrou pešou dostupnosťou k očarujúcemu Bojnickému zámku, najväčšej zoologickej záhrade na Slovensku ako aj do samotného centra mesta Bojnice.

Penzión je svojím charakterom veľmi vhodný pre ubytovanie rodín s deťmi, párov, väčších skupín priateľov, školských výletov či detských táborov, jednoducho pre každého, kto si chce oddýchnuť od každodenného mestského zhonu, vychutnať si naplno krásu a ticho okolitej nádhernej prírody, ale mať zároveň všetky atraktívne miesta Bojníc priamo na dosah.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v jednotlivých útulne zariadených izbách a apartmánoch nášho penziónu s celkovou kapacitou pre 38 osôb, ktorý je možné v prípade dohody prenajať v celosti aj pre jednu väčšiu, samostatnú skupinu hostí. Vo výbave izieb a apartmánov môžete využívať televízor, rádio, rýchlovarnú kanvicu, chladničku, bezplatné WiFi pripojenie na internet a vlastnú kúpeľňu s toaletou.
Vybrať si u nás môžete spomedzi jednej 2-lôžkovej izby a dvoch 3-lôžkových izieb, pričom v každej z týchto izieb je možné využiť vždy jednu prístelku.

Skvelou voľbou pre rodiny s deťmi či početnejšie skupiny hostí sú naše tri apartmány, ktoré disponujú okrem spálňovej časti taktiež príjemnou obývacou miestnosťou s krbom a pohodlným posedením.
Pripravený tu pre Vás máme jeden 4-lôžkový apartmán s dvomi spálňami ako aj dva väčšie apartmány Alpina, ktoré sú prispôsobené pre pohodlné ubytovanie 5 až 11 osôb. Apartmány Alpina sú tvorené vždy 3 spálňami, umiestnenými na poschodí penziónu, jednou 1-lôžkovou a dvomi 2-lôžkovými izbami, pričom v každej z týchto  spální je možné využiť jednu prístelku. V prízemnej časti apartmánov sa nachádza priestranná spoločenská miestnosť s krbom ako aj dve kúpelne s toaletami. Po dohode je v tejto prízemnej časti možné využiť ďalšie 2 až 3 prístelky. Do apartmánov Alpina ako aj do niektorých iných izieb penziónu sa vstupuje z vonkajšej terasy ubytovania, kde je pre hostí pripravené vonkajšie posedenie.

Počas pobytu si môžu ubytovaní hostia u nás objednať chutné stravovanie (vo forme raňajok, polpenzie, prípadne plnej penzie), servírované v priestoroch jedálne penziónu. Väčším skupinám hostí po dohode poskytneme za poplatok k dispozícii celú našu kompletne vybavenú kuchyňu (spolu s jedálňou), v ktorej si môžu plnohodnotne pripraviť všetky svoje obľúbené jedlá (využívané najmä pre školské pobyty, detské tábory a stretnutia priateľov).

Príjemne oddýchnuť a relaxovať môžu všetci hostia na terase penziónu s vonkajším posedením, z ktorej si môžu zároveň vychutnávať veľmi pekný výhľad na okolitú prírodu ako aj mesto Bojnice. Zabaviť sa u nás môžete aj pri hraní stolného tenisu, elektronických šípok či pri opekaní na otvorenom ohnisku. Pre Vaše ratolesti tu nechýba pieskovisko, šmýkačka a hojdačka. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní.

www.signalbojnice.eu
Mohlo by vás zaujímať

Hrad Beckov

Dominantný a majestátny. Taký je hrad Beckov. Vyrastá zo skaly, je s ňou spätý ako sú s…

Kúpele Zelená žaba

. Mesto Trenčianske Teplice leží severovýchodne od Trenčína na úpätí Strážovských…

Mapa

Vyhľadajte top atrakcie

Kontakt

Adresa Rekreačná 1561
97201 Bojnice
Slovenská republika

Poď na hrad a postav si svoj sen - Výstava PLAYMOBIL

25. 02. 2023 00:00 - 30. 09. 2023 23:59

Poď na hrad a postav si svoj sen - Výstava PLAYMOBIL

Trenčín, Slovensko


AKCIA

Viac
Marec v Ekocentre Pekná záhrada

16. 03. 2023 00:00 - 30. 03. 2023 23:59

Marec v Ekocentre Pekná záhrada

Bolešov, Slovensko


AKCIA

Viac
Pohľady do šľachtických knižníc na Považí

23. 03. 2023 16:00 - 23. 03. 2023 17:00

Pohľady do šľachtických knižníc na Považí

Trenčín, Slovensko


AKCIA

Viac
Medzinárodné drezúrne podujatie v Motešiciach

24. 03. 2023 00:00 - 26. 03. 2023 23:59

Medzinárodné drezúrne podujatie v Motešiciach

Motešice, Slovensko


AKCIA

Viac