Považská Bystrica

9°C

jasno

Svadobný deň v Gino Park Palace ****

15. 03. 2020 - 31. 12. 2020

Dátum a čas

Nedeľa 15. Marec 2020 -
Štvrtok 31. December 2020, každý deň

Miesto

​Hotel Gino Park Palace****
Orlové 116
017 01 Považská Bystrica
Slovenská republika

Svadobný deň v Gino Park Palace ****
Svadobný deň v Gino Park Palace ****

Svadobný deň v Gino Park Palace ****

VÁŽENÍ ZÁUJEMCI, VZHĽADOM NA SITUÁCIU SI VÁM DOVOĽUJEME OZNÁMIŤ, ŽE SVADOBNÝ DEŇ V GINO PARK PALACE****  SA 15.3.2020 NEUSKUTOČNÍ. ZAKÚPENÉ LÍSTKY JE MOŽNÉ VRÁTIŤ, NO ROVNAKO BUDÚ PLATNÉ AJ V NÁHRADNOM TERMÍNE, O KTOROM VÁS BUDEME VČAS INFORMOVAŤ. ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE.

Chcete sa dokonale pripraviť na váš svadobný deň ? Verili by ste, že plánovanie svadby môže byť aj radostná záležitosť bez zbytočného stresu a zhonu? Príďte sa aj vy o tom presvedčiť na  podujatie Svadobný deň, ktorý sa uskutoční v nedeľu 15. marca 2020 v Hoteli Gino Park Palace ****.

Príjemne Vás naladí welcome drink a plánovanie sa môže začať. Zoznámite sa s rôznymi dodávateľmi, porozprávate sa so svadobnými odborníkmi a zistíte viac o tom ako prebieha svadobný obrad alebo hostina.

Svadobný deň nie je klasická svadobná výstava. Je zaujímavý v tom, že budúci novomanželia  sa môžu inšpirovať a zorganizovať si svadbu za jeden deň pod jednou strechou. Nájdete tu všetko, čo potrebujete na naplánovanie dokonalej svadby. Pre záujemcov sú pripravené rôzne zľavy a benefity, ktoré inokedy ako v tento deň nie je možné využiť.

Svadobným dňom Vás bude sprevádzať moderátorka Mária Zelinová. Dozviete sa ako v kaštieli môže prebiehať svadba spolu s ukážkou svadobného servisu a možnosťou degustácie svadobné menu, ktoré odprezentuje šéfkuchár Ján Adámik.

Z dodávateľov sa môžete tešiť na: KVETY SILVIA, INNESSA svadobná agentúra, INFINITI svadobný salón, JUSTIN PAUKIN pánske obleky, LAURA GOLD svadobné šperky, KATY styl spoločenské šaty, CARMEN svadobný salón, TREAF drevené svadobné výrobky, Sk foto kútik, KAROLÍNA svadobný salón, MOGATO svadobné šperky, GAPETCREATIVE svadobná agentúra, tlačoviny, ATELIÉR BIELY BAROQUE svadobné torty, candy bar, VETERÁNI svadobné autá, Freshandroll zmrzlina, ASSF Asociácia slovenských svadobných fotografov, fotograf Jozef Sádecký, fotografka Renáta Vanková, fotografka Katarína Šlesárová, Svadba na koči, Zuzana Shini make up, Salón Petra vlasy, JARA Fashion, ZZaX beuties kozmetický salón a Bohelia sweet cakes candy bar.

Čo viac môžete zažiť? Zúčastniť sa môžete napríklad rôznych workshopov - od kvetín, cez trendy v účesoch, líčení, módnej prehliadky, debaty o svadobných trendoch, svadobnej fotografii a mnoho iného. V prípade, že máte záujem zúčastniť sa tohto nezabudnuteľného dňa, nezabudnite si lístok v predpredaji kúpiť len za 3€ a to priamo na stránke Trenčín región! Stačí, keď sa dostanete nižšie, kde budete vidieť možnosť zakúpiť si lístok za výhodnú cenu. 

Program podujatia nájdete v galérii.

Usporiadateľ - Hotel Gino Park Palace, si vyhradzuje právo na prípadnú zmenu programu.

Mohlo by vás zaujímať

Agropenzión Adam

Oddych v prekrásnom prírodnom prostredí myjavských kopaníc. . Strávte víkend v…

Trenčiansky hrad

HISTÓRIA. Na mieste dnešného hradu stálo v období Veľkej Moravy hradisko ako správne…

Kontakt

Adresa Orlové 116
017 01 Považská Bystrica
Slovenská republika


Mapa

Vyhľadajte top atrakcie