Trenčín

12°C

ľahké mrholenie

Iniciatíva Creativa trhy

11. 10. 2019 - 13. 10. 2019

Dátum a čas

Piatok 11. Október 2019 -
Nedeľa 13. Október 2019
v Piatok, Sobota, Nedeľa

Miesto

Mierové Námestie
911 01 Trenčín
Slovenská republika

Iniciatíva Creativa trhy
Iniciatíva Creativa trhy

Iniciatíva Creativa trhy

Už od 11. do 13. októbra bude Trenčín opäť mestom módy. Mierové námestie bude totiž na tento víkend patriť Iniciatíve Creativa, čo je názov projektu, ktorý zabaví nielen autorky, ale aj divákov. Všetky prihlásené výtvory budú teraz dostupné na predajnej výstave, ktorá sa začne už v piatok 11.10. od 13:30 na Mierovom námestí. Okrom toho, že porota vybrala víťazky, tak bude ocenených aj 30 najinšpiratívnejších výtvorov. Výťažok z predaja pritom pôjde na dobrú vec a poputuje ľuďom v núdzi. Na predajnej výstave však budú dostupné aj iné handmade výrobky. O zábavu sa postará aj pestrý kultúrny program určený pre všetky vekové kategórie a kvalitné tradičné a aj sladké občerstvenie.

V sobotu od 14:00 bude opäť pestrý program pre deti v podaní Šaša Jara a pre dospelých vystúpi skupina Paľa Drapáka. Každí, kto si v stánkoch zakúpi handmade výrobok dostane losovací anketový lístok a v sobotu môže hrať o hodnotné ceny: víkendový wellness pobyt, kávovar, vankúše a ďalšie zaujímavé ceny. 

Posledný deň Iniciatívy Creativa sa zavŕši na Trenčianskom hrade workshopmi pre verejnosť, líčením pre dámy, či výstavou slovenských krojov a krojovaných bábik. V Trenčíne tak návštevníkov čakajú tri dni plné zábavy, kultúry, tradícií, ale hlavne šikovnosti slovenských dievčat a žien. 

Mohlo by vás zaujímať

Kúpele Zelená žaba

. Mesto Trenčianske Teplice leží severovýchodne od Trenčína na úpätí Strážovských…

Trenčiansky hrad

HISTÓRIA. Na mieste dnešného hradu stálo v období Veľkej Moravy hradisko ako správne…

Kontakt

Adresa Mierové Námestie
911 01 Trenčín
Slovenská republika

Mapa

Vyhľadajte top atrakcie