vitajtev trenčianskom kraji

Objavujte všetky skryté poklady z rôznych kútov nášho kraja.

Trenčín

1°C

jasno

TOP Gastro má víťaza

V novembri 2017 vyhlásila krajská organizácia cestovného ruchu (KOCR) Trenčín región súťaž o najlepšie stravovacie zariadenie v Trenčianskom kraji. Nominácie do súťaže „TOP GASTRO TRENČIANSKEHO KRAJA“ posielala široká verejnosť, ktorá následne spomedzi predložených nominácií vybrala jedno najobľúbenejšie zariadenie.

„Cieľom súťaže bolo upriamiť pozornosť na verejnosťou obľúbené stravovacie zariadenia v našom kraji, oceniť ich prácu a kvalitu poskytovaných služieb. Keďže išlo o prvý ročník súťaže, pre spestrenie výberu sme do kategórie „TOP gastro zariadenie“ zaradili okrem reštaurácií aj bistrá, kaviarne, čajovne či bary,“ ozrejmila výkonná riaditeľka KOCR Trenčín región Eva Frývaldská.

Do on-line hlasovania, ktoré prebiehalo na web stránke www.trencinregion.sk,  sa zapojilo 4170 hlasujúcich, ktorí mali možnosť prideliť hlas iba jednému zo 44 nominovaných zariadení. Víťazom s najvyšším počtom hlasov sa stalo Remy´s Bistro & Pub z Trenčína so 754 hlasmi.  Na druhom mieste s počtom 479 hlasov sa umiestnila vegánska reštaurácia Simply Vegan z Prievidze. Na tretej priečke sa umiestnilo Garden cafe v Partizánskom, ktoré získalo 329 hlasov. Hlasovanie ukázalo, že v konkurencii prestížnych reštaurácií akou je napr. reštaurácia Afrodita v Čereňanoch či reštaurácia Hotela Elizabeth v Trenčíne, v kvalite a obľúbenosti nezaostali ani menšie gastro prevádzky. Verejnosť potvrdila, že moderné trendy sleduje aj v stravovaní a obľubuje chutné burgre aj zdravú stravu.

 „Celý tím reštaurácie Remy´s Bistro & Pub veľmi potešil už len fakt, že nás naši zákazníci nominovali na získanie tohto ocenenia. O to viac si ceníme našu výhru a chceli by sme sa veľmi pekne poďakovať všetkým, ktorí si našli chvíľku a zahlasovali za nás. Z celého srdca ďakujeme a tešíme sa tomuto oceneniu. Veríme, že budeme mať aj naďalej veľa spokojných zákazníkov,“ uviedol majiteľ reštaurácie Remy´s Bistro & Pub Martin Čelechovský.

Nominácie do súťaže o najlepšie gastro zariadenie v kraji posielala verejnosť prostredníctvom e-mailu, facebook fan page či klasickou poštou. Všetci, ktorí sa zapojili do nominácii a on-line hlasovania, boli zaradení do zlosovania o prestížnu cenu – víkendový wellness pobyt v Hoteli Panorama**** v Trenčianskych Tepliciach. Výherkyňou pobytu sa stala pani Barbora Kresánková z Trenčína. Víťaz súťaže TOP GASTRO ZARIADENIE TRENČIANSKEHO KRAJA si ocenenie prevezme na medzinárodnom veľtrhu cestovného ruchu ITF Slovakiatour dňa 25. januára 2018 v Bratislave. Spolu s ocenením najlepšie stravovacie zariadenie budú slávnostne vyhlásené a odovzdané aj ocenenia TOP ubytovacie zariadenie, TOP inovácia v cestovnom ruchu a osobnosť cestovného ruchu Trenčianskeho kraja, o ktorých rozhodne odborná komisia.
Dokumenty

Všeobecné podmienky súťaže

Mohlo by vás zaujímať

Agropenzión Adam

Oddych v prekrásnom prírodnom prostredí myjavských kopaníc. . Strávte víkend v…

Kúpele Zelená žaba

. V údolí potoka Teplička pod ochranou Strážovských vrchov natrafíte na architektonický…