Vitajte SALAŠ KĽAK

Kľačno

-2°C

oblačno

SALAŠ KĽAK

Kategória: Apartmán

Kľačno, Slovensko


Zatiaľ nehodnotené

REŠTAURÁCIA SALAŠ KĽAK

Reštaurácia Salaš Kľak ponúka celoročnú možnosť stravovania a občerstvenia. V príjemnom prostredí drevenej koliby zasadenej v nádhernej prírode Fačkovského sedla si môžete vychutnať špeciality slovenskej ale aj svetovej kuchyne.

Reštaurácia s kapacitou 80 miest na sedenie sa zameriava na kvalitnú gastronómiu založenú na lokálnych surovinách a tradičných receptoch. V jedálnom lístku nájdete kompletnú ponuku zahŕňajúcu raňajky, polievky, domáce špeciality, bezmäsité jedlá, jedlá zo salaša aj z rybníka aj sladké dobroty z vlastnej komôrky. Samostatnú kapitolu tvoria grilované špeciality z ponuky Grill bufetu.

Lahodné jedlá si môžete vychutnať v štýlovo zariadenej kolibe i na dvoch otvorených terasách s výhľadom na krásy okolitej prírody.

Samozrejmosťou je aj denné obedové menu ponúkané počas pracovných dní a víkendov. Pozostáva z tradičnej domácej polievky a dvoch hlavných jedál na výber.

Srdečne vás pozývame okúsiť gastronomický zážitok v náruči prírody. Bryndzové halušky chutia predsa najlepšie priamo na slovenskom salaši.

KOMFORTNÉ APARTMÁNY

Komfortné ubytovanie v troch apartmánoch zariadených vo vidieckom štýle sa nachádza v centrálnej drevenej kolibe s reštauráciou. Ponúka ubytovanie pre náročných hostí, ktorí hľadajú štýl, pohodlie a kvalitné služby.

Priestorné a veľkoryso zariadené zrubové apartmány ponúkajú ubytovanie na tej najvyššej úrovni.

APARTMÁN č.1 poskytuje luxusné ubytovanie v dvoch samostatných trojlôžkových spálňach a samostatnou priestrannou obývačkou s balkónom. Apartmán ladený v prírodnom duchu dýcha príjemnou atmosférou. Pocit domova umocňuje drevené obloženie stien a prírodná podlaha. Celok dopĺňa štýlový drevený nábytok v prírodných farbách. Priamo z okna obývacej miestnosti sa hosťom naskytá nádherný pohľad na pohorie Kľak.

Rozloženie postelí: 1.izba – manželská posteľ + jednolôžková posteľ, 2.izba – manželská posteľ + jednolôžková posteľ

Apartmán disponuje obývacou miestnosťou s LED televízorom, šatníkovou skriňoukompletným sociálnym zariadením. Ubytovaní hostia môžu využiť wifi pripojenie i minibar.

Kapacita: 6 lôžok

APARTMÁN č.2 ponúka štýlové ubytovanie pre 5 osôb v dvoch samostatných spálňach s dvoma a tromi lôžkami bez obývačky. Apartmán zariadený nádherným vidieckym nábytkom disponuje zároveň miestnosťou s LED televízoromkompletným sociálnym zariadením. Samozrejmosťou je aj šatník, wifi pripojenie a minibar. Teplú a útulnú atmosféru podčiarkuje všade prítomné drevo a štýlový nábytok v odtieni ihličia borovice.

Rozloženie postelí: 1.izba – manželská posteľ + jednolôžková posteľ, 2.izba – 2x jednolôžková posteľ

Kapacita: 5 lôžok

APARTMÁN číslo 3trojlôžkovou spálňou a prístelkou, obývacou miestnosťou s LED televízorombalkónom ponúka neopakovateľný výhľad na zasnežené kopce lyžiarskeho strediska v Malej Fatre. Z dreveného obloženia stien, podlahy z prírodného materiálu a rustikálneho nábytku vo farbe svetlého dreva sála pocit tepla a pohodlia.

Apartmán disponuje kompletným sociálnym zariadením a šatníkovou skriňou. Neodmysliteľnou súčasťou komfortného ubytovania je i wifi pripojenie a minibar.

Rozloženie postelí: 1.izba – manželská posteľ + jednolôžková posteľ, obývačka – prístelka ( rozťahovací gauč )

Kapacita: 3 lôžka

MINIZOO

Návšteva miniZOO Salaš Kľak je skvelou príležitosťou ako stráviť čas s vaším dieťaťom a zároveň sa vrátiť v spomienkach do detstva.
Návšteva miniZOO Salaš Kľak je miesto, kde je príroda krásna ako z rozprávky, lúka ako stvorená na piknik, zaručený pokoj a pôvabné domáce zvieratká z našich dvorov. Na Salaši Kľak si môžete zakúpiť aj suveníry z nasej minizoo.

Skiarena Fačkovské sedlo je miesto, na ktorom Vaše deti odložia mobily a tablety…miesto, kde aj Vy budete relaxovať a Vaše deti spoznávať prírodu, hrať sa, zabávať sa v našom areáli Salaša Kľak alebo sa naháňať v kopcoch Skiareny.

Veríme, že si z nášho dvora odnesiete tie najkrásnejšie spomienky.

www.skiarena-fackovskesedlo.sk


Mohlo by vás zaujímať

Čachtické podzemie

Temnota, vlhkosť a pach podzemia, hrobové ticho, ktoré podchvíľou pretne ako blesk nočnú…

Agropenzión Adam

Oddych v prekrásnom prírodnom prostredí myjavských kopaníc. . Strávte víkend v…

Mapa

Vyhľadajte top atrakcie

Otváracie hodiny

Pondelok09:00-20:00 
Utorok09:00-20:00 
Streda09:00-20:00 
Štvrtok09:00-20:00 
Piatok09:00-20:00 
Sobota09:00-21:00 
Nedeľa09:00-21:00 

Kontakt

Adresa Fačkovské sedlo - Salaš Kľak 146
97215 Kľačno
Slovenská republika

Vlastivedné múzeum je opäť otvorené pre verejnosť

15. 07. 2020 08:00 - 17. 12. 2021 15:30

Vlastivedné múzeum je opäť otvorené pre verejnosť

Považská Bystrica, Slovensko


AKCIA

Viac
Pán Váhu a Tatier

13. 08. 2021 09:00 - 13. 08. 2022 19:00

Pán Váhu a Tatier

Trenčín, Slovensko


AKCIA

Viac
Večerné prehliadky ZOO

05. 11. 2021 16:00 - 23. 12. 2021 18:00

Večerné prehliadky ZOO

Bojnice, Slovensko


AKCIA

Viac
Výstava ...druhý život Štefánika

16. 11. 2021 00:00 - 21. 02. 2022 23:59

Výstava ...druhý život Štefánika

Myjava, Slovensko


AKCIA

Viac