Vitajte Penzión Formula

Trenčín

14°C

jasno

Penzión Formula

Kategória: Penzión

Trenčín, Slovensko


Zatiaľ nehodnotené

Penzión s reštauráciou a kaviarňou sa nachádza v kľudnej štvrti, v širšom centre Trenčína, cca 15minút peši od historického centra mesta.

Ubytovacie zariadenie tvorí celkovo 8 nadštandardne zariadených jednotiek. K dispozícií je 6 izieb a 2 apartmány. Izby obsahujú dve lôžka/manželskú posteľ, samostatné WC so sprchou, konferenčný stôl, dve kreslá, TV, satelit, zrkadlo a WiFi internet zadarmo. Priestranné izby sú zariadené v teplom drevenom štýle pre pocit domácej pohody. Mladým rodinkám s dieťaťom poskytneme detskú postieľku. Apartmány ponúkajú vyšší štandard a pohodlie. Ich nábytok obsahuje velký pohodlný gauč, ktorý je možno roztiahnuť. Jeden z apartmánov ponúka možnosť prísteľky. V cene ubytovania sú zahrnuté raňajky a možnosť parkovania.

Súčasťou penziónu Formula je priestranná reštaurácia. Jej kapacita je 60 osôb. V reštaurácii nájdete širokú ponuku sortimentu každodenných hotových jedál, menu, jedlá na objednávku, špeciality podniku ako aj extra služby napríklad obložené misy, zákusky a iné produkty na objednávku vopred.

Kaviareň Monza je určená na obchodné a súkromné stretnutia pre malý počet zákazníkov. Kapacita kaviarne je 30 osôb. Pre náročných pripravil Penzión Formula výber archívnych slovenských a zahraničných značkových vín a iných destilátov.

Pri posedení na letnej terase môžu rodičia vychutnávať pohodu a zároveň sledovať svoje deti pri jazde na elektrických autíčkach. V areáli Penziónu Formula si môžu deti vyskúšať jedinečnú jazdu na elektrických autíčkach po závodnej dráhe. Môžu si vybrať z viacerých typov autíčok - záchranársky džíp, policajnú motorku, terénnu štvorkolku, či športový džíp. Vo veľkom autíčku - môžu jazdiť aj dve deti. Je to skvelá zábava pre Vaše ratolesti.

- Dlhoročné skúsenosti v gastronomickej a hoteliérskej brandži

- Denná a špeciálna celotýždenná ponuka menu

V pracovných dňoch si môžete u nás vybrať v dennom menu z ponuky 3 jedál. Okrem toho Vám ponúkame aj špeciálne celotýždňové menu, kde máte na výber z 2 polievok a 3 jedál. Nezabudli sme ani na víkend a pripravili sme pre Vás ponuku 2 jedál.

- Urobte si u nás akciu/podujatie

K reštaurácii patrí aj utúlný salónik s kapacitou 16 miest. Príjemné prostredie a priestor reštaurácie so sálonikom umožňuje využitie aj na iné účely ako napríklad, konferencia, firemné prezentácie, svatba, kar, recepcia, súkromná party, oslava narodenín a podobne.

⇥⇥ ⇥⇥ ⇥⇥⇥⇥
Mohlo by vás zaujímať

Čachtický hrad

Malebná zrúcanina viditeľná už z diaľky na vápencovo-dolomitickom kopci poskytujúca…

Čachtické podzemie

Temnota, vlhkosť a pach podzemia, hrobové ticho, ktoré podchvíľou pretne ako blesk nočnú…

Mapa

Vyhľadajte top atrakcie

Kontakt

Adresa Petra Bezruča 68
91101 Trenčín
Slovenská republika

Pán Váhu a Tatier

13. 08. 2021 09:00 - 13. 08. 2022 19:00

Pán Váhu a Tatier

Trenčín, Slovensko


AKCIA

Viac
Výstava "História na plagáte, plagát v histórii"

01. 03. 2022 00:00 - 12. 06. 2022 23:59

Výstava "História na plagáte, plagát v histórii"

Myjava, Slovensko


AKCIA

Viac
Výstava "Samostatne a pritom spoločne"

26. 03. 2022 00:00 - 20. 12. 2022 23:59

Výstava "Samostatne a pritom spoločne"

Považská Bystrica, Slovensko


AKCIA

Viac
Hrad v plameňoch

28. 05. 2022 09:00 - 29. 05. 2022 18:00

Hrad v plameňoch

Beckov, Slovensko


AKCIA

Viac