Vitajte Wellness Penzión Maxim Bojnice

Bojnice

10°C

oblačno

Wellness Penzión Maxim Bojnice

Kategória: Penzión

Bojnice, Slovensko


Zatiaľ nehodnotené

Prišliste navštíviť Bojnice perlu Hornej Nitry? Hľadáte ubytovanie,oddych a relax v Bojniciach? Ak áno, tak náš penzión je tu preVás....

Penzión je otvorený celý rok, počas ktorého môžetevyužiť naše služby. Penzión sa nachádza v blízkostinajväčších atrakcií mesta Bojníc, ako sú zámok, Zoo, termálnekúpele, Bojnická vyhliadka spojená s výstupom naKalváriu..... Wellness penzión Maxim sa nachádza v tichejlokalite mesta Bojníc v krásne prírode, kde môžete načerpaťnových síl, ísť na prechádzky a turistiku. Počas letnýchmesiacov môžete navštíviť kúpalisko Čajka, vyhliadkové lety,tenisové kurty, prehliadku do bane Cigeľ, múzeum praveku.....a v zimnom období ísť si zalyžovať do lyžiarskychstredísk v okolí Bojníc ako sú: Fačkovské sedlo - 3lyžiarske vleky, Poruba - 3 lyžiarske vleky, Remata - 3lyžiarske vleky, Čičmany - 5 lyžiarskych vlekov. Každýnávštevník mesta si tu niečo nájde pre seba, lebo históriatohto mesta je starobylá a pútava. Je tu množstvo vecí,ktoré sa dajú obdivovať či už vo dvojici alebo v spoločnostisvojej rodiny.

Prinávšteve nášho penziónu môžete bezplatne zaparkovať pri našompenzióne, kde máme 5 parkovísk. Ubytovaný môžete byťv jednolôžkových, dvojlôžkových, trojlôžkovýcha štvorlôžkových izbách. Izby sú vybavené vlastnýmsociálnym zariadením, sprchovacími kútmi, fénmi,  pripojenímna internet v celom objekte ( wi-fi) a na každej izbe sanachádza mini chladnička.

Okremubytovania ponúka penzión Maxim zrelaxovanie vo wellness centre,ktoré sa nachádza priamo v areáli penziónu. Wellness jevybavené vírivkou a troma saunami fínskou,infračervenou, parnou saunou a odpočívarňou. Nie je tu lenmožnosť využiť wellness, ale môžete podstúpiť aj masáž.Druhy masáži a ich ceny môžete nájsť v sekcii cenník.Na recepcii penziónu tiež ponúkame možnosť využiť masážnekresla za poplatok.

Nachádzasa u nás aj spoločenská miestnosť, ktorá môže byťvyužitá na rôzne účely ako sú: na organizovanie školení,firemných osláv, rodinných osláv a spoločenských udalostí.

VPenzióne Maxim je pri riadení kvality využívaný manažérskysystém orientovaný na zákazníka TQM - Total Quality Management.Podieľajú sa na ňom všetci zamestnanci penziónu a jeho cieľomje dosiahnutie dlhodobej spokojnosti zákazníkovs ponúkanými službami penziónu.

Mohlo by vás zaujímať

Zámok Bojnice

HISTÓRIA. Prvá písomná zmienka o existencii hradu je z roku 1113 v listine zoborského…

Agropenzión Adam

Oddych v prekrásnom prírodnom prostredí myjavských kopaníc. . Strávte víkend v…

Mapa

Vyhľadajte top atrakcie

Kontakt

Adresa Rekreačná 1485
97201 Bojnice
Slovenská republika

Poď na hrad a postav si svoj sen - Výstava PLAYMOBIL

25. 02. 2023 00:00 - 30. 09. 2023 23:59

Poď na hrad a postav si svoj sen - Výstava PLAYMOBIL

Trenčín, Slovensko


AKCIA

Viac
Marec v Ekocentre Pekná záhrada

16. 03. 2023 00:00 - 30. 03. 2023 23:59

Marec v Ekocentre Pekná záhrada

Bolešov, Slovensko


AKCIA

Viac
Pohľady do šľachtických knižníc na Považí

23. 03. 2023 16:00 - 23. 03. 2023 17:00

Pohľady do šľachtických knižníc na Považí

Trenčín, Slovensko


AKCIA

Viac
Medzinárodné drezúrne podujatie v Motešiciach

24. 03. 2023 00:00 - 26. 03. 2023 23:59

Medzinárodné drezúrne podujatie v Motešiciach

Motešice, Slovensko


AKCIA

Viac