Vitajte Chata na Bezovci

Stará Lehota

-8°C

jasno

Chata na Bezovci

Kategória: Chata

Stará Lehota, Slovensko


Zatiaľ nehodnotené

Chata pri lese s pekným výhľadom na okolité pohorie, so saunou a ochladzovacím bazénom, krbom a grilom, stolným tenisom, v lyžiarskom stredisku Bezovec v Považskom Inovci. 22 km od kúpeľného mesta Piešťany.

Ústredné kúrenie na pevné palivo, v cene. Dopláca sa len za spotrebovanú elektrickú energiu. Možnosť jazdenia na koňoch, salaš, turistika na hrad Tematín, Podhradie, rozhľadňa Marhát, cykloturistika k Beckovskému hradnému bralu a hradisku v Moravanoch.

Vybavenie objektu:

Ohnisko,  krb - vnútorný, bazén, chladnička, mikrovlnná rúra, televízor, plynový / elektrický sporák, vonkajšie posedenie (altánok), spoločenská miestnosť, zvieratá povolené, sauna, detské ihrisko, kuchyňa, rádio, satelit, neobmedzený Internet, vhodný pre pobyt s deťmi, gril, GSM dostupnosť T-Mobile, GSM dostupnosť Orange, GSM dostupnosť O2, terasa, spoločenské hry, elektronické šípky, balkón / Loggia, rýchlovarná kanvica, stolný tenis, vhodné pre skupinové pobyty, detský kútik, CD prehrávač, počet kúpeľní: 1, počet WC: 3, počet miest na parkovanie: neobmedzene, ubytovanie je na voľnom priestranstve.

Možné aktivity v okolí

Snowboarding, hubárčenie, cezpoľný beh, turistika, kone, bežecké trate, lyžovanie, cyklistika / cykloturistika .Mohlo by vás zaujímať

Agropenzión Adam

Oddych v prekrásnom prírodnom prostredí myjavských kopaníc. . Strávte víkend v…

Hrad Beckov

Dominantný a majestátny. Taký je hrad Beckov. Vyrastá zo skaly, je s ňou spätý ako sú s…

Mapa

Vyhľadajte top atrakcie

Kontakt

Adresa Klenkov Vŕšok 59
916 35 Stará Lehota
Slovenská republika

Návrat k tradičným remeslám 2023: Košikárstvo

11. 02. 2023 00:00 - 12. 02. 2023 23:59

Návrat k tradičným remeslám 2023: Košikárstvo

Prievidza, Slovensko


AKCIA

Viac