vitajtev trenčianskom kraji

Objavujte všetky skryté poklady z rôznych kútov nášho kraja.

Trenčín

-0°C

slabé sneženie

Projekt „Kúpele v regióne“ vstupuje do druhej dekády

Zimné obdobie sa v trenčianskom regióne už neodmysliteľne spája s projektom „Kúpele v regióne“. Úspešne etablovaná aktivita z dielne Kúpeľov Trenčianske Teplice, a.s. už 10 rokov spája obce nášho kraja a teší sa mimoriadnej obľube, o čom svedčí jeho každoročne sa zvyšujúca návštevnosť. Občania partnerských miest a obcí môžu využívať vstupy do termálnych liečivých bazénov Kúpeľov za zvýhodnené ceny.

11. ročník projektu sa uskutoční v štandardnom období od 01.12.2023 do 29.02.2024. Obyvatelia miest a obcí Trenčianskeho kraja budú mať možnosť využiť vstupy do bazénov s liečivou termálnou vodou za polovičné ceny. Partnerské mestá a obce zapojené do projektu budú zverejnené na webovej stránke Kúpeľov www.kupele-teplice.sk.

"Tento rok bol projekt naviac voľne rozšírený o jeho letnú verziu pod názvom „Wellness v regióne“ a keďže pilotný ročník sa nad očakávania vydaril, pravdepodobne prispel k založeniu novej tradície," uviedol zástupca marketingového oddelenia Kúpeľov Trenčianske Teplice, a.s. Daniel Oriešek. Wellness – medicínske centrum (WellMed) v hoteli Slovakia so saunovým a bazénovým svetom na ploche 1.000 m2 bolo počas letných prázdninových mesiacov k dispozícii obyvateľom partnerských miest a obcí rovnako za polovičné ceny.

Projekt podpory zdravého životného štýlu súvisí s hlavnou úlohou Kúpeľov - pomáhať uzdravovať a z roka na rok sa stretá s čoraz väčším záujmom obyvateľov Trenčianskeho kraja. "Veríme, že ani nadchádzajúci ročník nebude výnimkou a účinky liečivej vody si dopraje množstvo spokojných návštevníkov Kúpeľov Trenčianske Teplice," dodal na záver Oriešek.

Zdroj: Mgr. Daniel Oriešek, marketingové oddelenie, Kúpele Trenčianske Teplice, a.s., e-mail: oriesek@slktn.sk

Mohlo by vás zaujímať

Agropenzión Adam

Oddych v prekrásnom prírodnom prostredí myjavských kopaníc. . Strávte víkend v…

Čachtický hrad

Malebná zrúcanina viditeľná už z diaľky na vápencovo-dolomitickom kopci poskytujúca…