Vitajte HOTEL VILA Anna

Trenčianske Teplice

-6°C

miestami oblačno

HOTEL VILA Anna

Kategória: Hotel

Trenčianske Teplice, Slovensko


Zatiaľ nehodnotené

Hotel**** Vila Anna sa nachádza v centre Trenčianskych Teplíc, na ulici 17.novembra, iba 50 metrov od mestskej promenády.

Wellness hotel s reštauráciou je situovaný v svahu v centre kúpeľov s prekrásnym výhľadom na panorámu kúpeľov.

Hotel je nefajčiarsky. Hosťom sú k dispozícii jedno- a dvojlôžkové izby a apartmány, komfortne zariadené. Každá izba je vybavená TV, pripojením na internet, telefónom a kompletným sociálnym zariadením. Časť hotela je klimatizovaná  s možnosťou pripojenia sa na internet.

Novo vybudované wellness centrum ponúka 14m plavecký bazén, whirpool, bylinný kúpeľ nôh, saunový svet (parná, fínska a infra sauna), masáže (klasické, medové detoxikačné, masáže lávovými kameňmi), zábaly (medové, rašelinové, parafínové). Svojim hosťom ponúkame výhodné pobytové balíčky s využitím týchto procedúr.

Doprajte si čas pre mimoriadne chvíle a prežite dokonalý víkend so svojim partnerom či rodinou vo vysnenej atmosfére. Víkend s relaxom v bazéne, vírivke, saune, s masážou, romantickou večerou pri sviečkach, či zábavách po okolí.

Vytvárame ideálne podmienky na usporiadanie konferencií v klimatizovaných sálach s pripojením na internet s kapacitou 40 a 90 miest s kompletnou školiacou technikou. Možnosť usporiadania rodinných osláv, svadieb a výročí

Príjemné prostredie hotela s výbornou atmosférou a priateľským personálom vytvárajú skvelé podmienky pre ničím nerušený oddych.

www.vila-anna.skMohlo by vás zaujímať

Agropenzión Adam

Oddych v prekrásnom prírodnom prostredí myjavských kopaníc. . Strávte víkend v…

Čachtický hrad

Malebná zrúcanina viditeľná už z diaľky na vápencovo-dolomitickom kopci poskytujúca…

Mapa

Vyhľadajte top atrakcie

Kontakt

Adresa 17. novembra 4
91451 Trenčianske Teplice
Slovenská republika

Návrat k tradičným remeslám 2023: Košikárstvo

11. 02. 2023 00:00 - 12. 02. 2023 23:59

Návrat k tradičným remeslám 2023: Košikárstvo

Prievidza, Slovensko


AKCIA

Viac