Vitajte Chalupa Vierka

Rudnianska Lehota

12°C

jasno

Chalupa Vierka

Kategória: Privát

Rudnianska Lehota, Slovensko


Zatiaľ nehodnotené

Chalupa Vierka je situovaná v krásnom pokojnom prostredí podhorskej obce Rudnianska Lehota, nachádzajúcej sa na úpätí Strážovských vrchov v blízkosti vodnej nádrže Nitrianske Rudno.

Ak túžite stráviť Vašu dovolenku v tichom prostredí s maximálnym súkromím a pokojom mimo akéhokoľvek ruchu a zhonu, srdečne Vás k nám pozývame.

Venovať sa môžete príjemným nenáročným turistickým prechádzkam okolím, hubárčeniu, cyklistike alebo kúpaniu, rybolovu, člnkovaniu, surfovaniu a iným vodným športom na vodnej nádrži Nitrianske Rudno, nachádzajúcej sa vo vzdialenosti len 1 km od ubytovania. Zabaviť sa môžete aj pri hraní stolného tenisu a bowlingu, či pri lyžovaní na zjazdovke s lyžiarskym vlekom priamo v obci. Vyraziť môžete aj do blízkych Bojníc, kde si vychutnáte prehliadku očarujúcej zoologickej záhrady a Bojnického zámku. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj relaxom v bojnických kúpeľoch, v areáli termálneho kúpaliska Čajka a Chalmová ako aj návštevou banského skanzenu Cígeľ a neďalekej rázovitej obce Čičmany.

Našim hosťom ponúkame celoročne príjemné ubytovanie v útulne zariadenej samostatnej rekreačnej chalupe, ktorá je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie 6 až 7 osôb. V chalupe je hosťom k dispozícii jedna štvorlôžková spálňa s dvomi poschodovými posteľami, príjemná spoločenská miestnosť s krbomtelevízorom so satelitným príjmom, dvomi pevnými lôžkami a možnosťou využitia jednej prístelky.

Na prípravu vlastných chutných jedál Vám tu poslúži plne zariadená kuchyňa s jedálenskou časťou, v ktorej výbave môžete využívať plynový sporák s rúrou, rýchlovarnú kanvicu, chladničku s mrazničkou, mikrovlnnú rúru a kompletné kuchynské príslušenstvo s riadom. Samozrejmosťou chalupy je kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. V celom objekte je zabezpečené plynové vykurovanie.

Príjemne oddýchnuť si môžu ubytovaní hostia pri záhradnom posedení s možnosťou grilovania na vonkajšom krbe. Parkovanie Vašich áut je možné v uzatvorenom dvore ubytovania.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

⇥⇥⇥⇥


Mohlo by vás zaujímať

Trenčiansky hrad

HISTÓRIA. Na mieste dnešného hradu stálo v období Veľkej Moravy hradisko ako správne…

Zámok Bojnice

HISTÓRIA. Prvá písomná zmienka o existencii hradu je z roku 1113 v listine zoborského…

Mapa

Vyhľadajte top atrakcie

Kontakt

Miroslav Gaman mirogaman@centrum.sk

Adresa Rudnianska Lehota 280
97226 Rudnianska Lehota
Slovenská republika

Poď na hrad a postav si svoj sen - Výstava PLAYMOBIL

25. 02. 2023 00:00 - 30. 09. 2023 23:59

Poď na hrad a postav si svoj sen - Výstava PLAYMOBIL

Trenčín, Slovensko


AKCIA

Viac
Výstava ČVÍKOTÁRI

23. 08. 2023 00:00 - 12. 11. 2023 23:59

Výstava ČVÍKOTÁRI

Dubnica nad Váhom, Slovensko


AKCIA

Viac
Dni európskeho kultúrneho dedičstva v Hornonitrianskom múzeu

28. 09. 2023 08:00 - 29. 09. 2023 17:00

Dni európskeho kultúrneho dedičstva v Hornonitrianskom múzeu

Prievidza, Slovensko


AKCIA

Viac
Deň architektúry v Galérii M. A. Bazovského

29. 09. 2023 00:00 - 05. 10. 2023 23:59

Deň architektúry v Galérii M. A. Bazovského

Trenčín, Slovensko


AKCIA

Viac