vitajtev trenčianskom kraji

Objavujte všetky skryté poklady z rôznych kútov nášho kraja.

Trenčín

14°C

oblačno

Nominujte svoju gastronomickú srdcovku

Navštívili ste miesto ktoré ste si zapamätali nielen vy, ale aj vaše chuťové bunky? Výborná káva v útulnej kaviarni, lahodný obed od skvelého kuchára v reštaurácií alebo bistre, či chutný koláčik, ktorý vám priniesol milý personál v cukrárni. Jednoducho miesto odkiaľ vychádzate (aj doslova) vnútorne naplnení a o niečo šťastnejší. V tom prípade čítajte ďalej! 

Krajská organizácia cestovného ruchu (KOCR) Trenčín región vyhlasuje 7. ročník ankety o najlepšie gastronomické zariadenie v Trenčianskom kraji. Nominovať svojho favorita môžete do 30. novembra e-mailom na topgastro@trencinregion.sk, prostredníctvom FB stránky Trenčín región či korešpondencie. Verejnosť bude mať následne možnosť hlasovať do konca decembra, prostredníctvom formulára zverejnenom na našej web stránke www.trencinregion.sk. 

Okrem mena víťaza ankety máme ešte jedno prekvapenie. Spomedzi hlasujúcich vyžrebujeme 2 šťastlivcov, ktorí získajú 3-vstupový voucher do Wellmed centra Hotela Slovakia v Trenčianskych Tepliciach, ktorý získal titul „Top v cestovnom ruchu“ pre rok 2022 v kategórií top ubytovacie zaradenie.

Text: LS
31.10.2023

Mohlo by vás zaujímať

Zámok Bojnice

HISTÓRIA. Prvá písomná zmienka o existencii hradu je z roku 1113 v listine zoborského…

Čachtický hrad

Malebná zrúcanina viditeľná už z diaľky na vápencovo-dolomitickom kopci poskytujúca…