vitajtev trenčianskom kraji

Objavujte všetky skryté poklady z rôznych kútov nášho kraja.

Trenčín

2°C

oblačno

Kids & Senior tour Trenčianske Teplice

Už od 8.4.2021 sa môžete aj vy zúčastňovať iniciatívy, ktorá podporuje aktívny životný štýl s názvom "Poď na Túru 2021". Kids & Senior tour Trenčianske Teplice je druhým zo série podujatí celého projektu na tento rok. Oficiálne začatie prebehlo 1. júna a končí 30. septembra 2021. 

Jedná sa o ľahšiu verziu mestskej turistiky, ktorá je určená primárne pre seniorov a rodiny s deťmi. Aj v tomto prípade budú k dispozícii typické GPS značky. Ich vizuál a farebnosť sprevádza projekt od samého začiatku. Značky v tomto prípade budú rozmiestnené na miestach, kde sa tvorila história Trenčianskych Teplíc a na turisticky lákavých miestach.

Opäť sa bude jednať o 7 cieľov, na ktorých, miesto názvu vyhliadky,  budú čísla od 1 do 7. Cieľom je podľa nápovedy v prospekte nájsť miesta, kde sa budú značky s číslom nachádzať a správne číslo vyplniť v hracom kupóne. Vyplnený kupón je následne možné odovzdať u partnerov podujatiach a tak isto sa tam nachádza aj samotný súťažný prospekt. 

Losovanie výhercov v oboch kategóriách bude prebiehať každý mesiac, teda dokopy bude vylosovaných 4 x 7 výhercov v každej kategórii. 

V Trenčíne 7.6.2021

Mohlo by vás zaujímať

Čachtické podzemie

Temnota, vlhkosť a pach podzemia, hrobové ticho, ktoré podchvíľou pretne ako blesk nočnú…

Kúpele Zelená žaba

. Mesto Trenčianske Teplice leží severovýchodne od Trenčína na úpätí Strážovských…