vitajtev trenčianskom kraji

Objavujte všetky skryté poklady z rôznych kútov nášho kraja.

Trenčín

15°C

jasno

Kids & Senior tour Trenčianske Teplice

Už od 8.4.2021 sa môžete aj vy zúčastňovať iniciatívy, ktorá podporuje aktívny životný štýl s názvom "Poď na Túru 2021". Kids & Senior tour Trenčianske Teplice je druhým zo série podujatí celého projektu na tento rok. Oficiálne začatie prebehlo 1. júna a končí 30. septembra 2021. 

Jedná sa o ľahšiu verziu mestskej turistiky, ktorá je určená primárne pre seniorov a rodiny s deťmi. Aj v tomto prípade budú k dispozícii typické GPS značky. Ich vizuál a farebnosť sprevádza projekt od samého začiatku. Značky v tomto prípade budú rozmiestnené na miestach, kde sa tvorila história Trenčianskych Teplíc a na turisticky lákavých miestach.

Opäť sa bude jednať o 7 cieľov, na ktorých, miesto názvu vyhliadky,  budú čísla od 1 do 7. Cieľom je podľa nápovedy v prospekte nájsť miesta, kde sa budú značky s číslom nachádzať a správne číslo vyplniť v hracom kupóne. Vyplnený kupón je následne možné odovzdať u partnerov podujatiach a tak isto sa tam nachádza aj samotný súťažný prospekt. 

Losovanie výhercov v oboch kategóriách bude prebiehať každý mesiac, teda dokopy bude vylosovaných 4 x 7 výhercov v každej kategórii. 

V Trenčíne 7.6.2021

Mohlo by vás zaujímať

Hrad Beckov

Dominantný a majestátny. Taký je hrad Beckov. Vyrastá zo skaly, je s ňou spätý ako sú s…

Agropenzión Adam

Oddych v prekrásnom prírodnom prostredí myjavských kopaníc. . Strávte víkend v…