Vitajte Penzión FEŠI

Trenčín

27°C

oblačno

Penzión FEŠI

Kategória: Penzión

Trenčín, Slovensko


Zatiaľ nehodnotené

Novootvorený Penzión Feši v Trenčíne na hlavnej ceste cez Trenčín smer Žilina iba 2 min. pešo od výstaviska Expo Center Trenčín.

Poloha penziónu Feši v širšom centre krajského mesta umožňuje aj náročnému návštevníkovi vybrať si zo širokej palety možností ako stráviť voľný čas.

Najznámejšou a zďaleka dobre viditeľnou dominantou mesta je Trenčiansky hrad. Na jeho návštevu si vyhraďte dostatočne dlhý čas, aby ste neľutovali, že veľa jeho tajomstiev pred vami zostalo ukrytých.

Hneď pod hradom je Katov dom, Karner sv. Michala, Farský kostol a renesančné Farské schody, ktorými sa dostanete priamo k radnici a Piaristickému kostolu či neďalekej synagóge. V Trenčianskom múzeu je stála národopisná aj prírodovedná expozícia. Aktuálne výstavy umeleckých diel ponúka Galéria M. A. Bazovského a niekoľko ďalších menších výstavných priestorov.

Ak zatúžite výjsť si z mesta na nejaké romantické miesto, môžete sa hneď vybrať peši. V okolí rieky Váh nájdete dostatok príjemných miest kde sa dá poprechádzať či len tak relaxovať a rybárčiť. Ak vám viac vyhovuje prechádzka lesom, priamo uprostred mesta je lesopark Brezina s možstvom chodníčkov, dvomi náučnými chodníkmi, verejnými ohniskami ba aj kyslíkovou dráhou pre športové vyžitie. Zo Štefánikovej výhliadky v časti Sokolické skaly sa môžete pokochať výhľadom na mesto a aj na penzión Feši.

Športovo založení návštevníci penziónu majú na dosah futbalový, dva hokejové štadióny, športové haly, plávárne, minigolf, golf (v Skalke nad Váhom), tenisové kurty a veľa dalších športovísk.

Ak sa pri Váhu chcete nielen poprechádzať, absolvujte výhliadkovú plavbu motorovou loďou, alebo si vypožičajte čln a veslujte sami. Ak chcete o čosi viac adrenalínu, absolvujte splav Váhu z Dubnice do Trenčína, alebo z Trenčína na Zelenú vodu.

Iný adrenalínový zážitok vám ponúkne let balónom. Dobré počasie je jediné, čo vám penzión Feši nemôže garantovať.

Keď po náročnom dni budete chcieť celkom vypnúť, môžete sa zabaviť v kine a nakupovať v OC Max. Neďaleko penziónu je známe trenčianske Expo Centerpravidelnými výstavami.

Celková kapacita penziónu je 30 ľudí.

V ponuke máme:

Izby sú vybavené:

Veľké bezplatné parkovisko non stop monitorované kamerami je hneď za budovou.

Každý hosť penziónu Feši má možnosť stravovať sa individuálne a pripraviť si raňajky podľa svojej chuti z prinesených potravín v kuchynkách, ktoré sú na každom poschodí penziónu. Kuchynky sú vybavené elektrickým varičom, mikrovlnnou rúrou, chladničkou a potrebným riadom.

Catering

Pre náročných hostí ponúkame možnosť zabezpečenia raňajok (za poplatok) v spoločenskej miestnosti, ktorá je súčasťou budovy penziónu. Raňajky sú pripravené podľa chuti a požiadaviek hosťa, servíruje ich zručná čašníčka.Mohlo by vás zaujímať

Trenčiansky hrad

HISTÓRIA. Na mieste dnešného hradu stálo v období Veľkej Moravy hradisko ako správne…

Zámok Bojnice

HISTÓRIA. Prvá písomná zmienka o existencii hradu je z roku 1113 v listine zoborského…

Mapa

Vyhľadajte top atrakcie

Kontakt

Stanislav Balaj basta@basta.sk

0905714176

Adresa M. R. Štefánika 69
91101 Trenčín
Slovenská republika

Rozprávková prehliadka zámku: O čarostudni

01. 06. 2024 00:00 - 31. 08. 2024 23:59

Rozprávková prehliadka zámku: O čarostudni

Bojnice, Slovensko


AKCIA

Viac
Tvorivé dotyky s remeslom v galérii

29. 06. 2024 10:00 - 31. 08. 2024 18:00

Tvorivé dotyky s remeslom v galérii

Trenčín, Slovensko


AKCIA

Viac
Rozprávkové leto v Meridiana Bojnice rezort

03. 07. 2024 17:00 - 27. 08. 2024 20:00

Rozprávkové leto v Meridiana Bojnice rezort

Bojnice, Slovensko


AKCIA

Viac
Nočné prehliadky: Ty v krajine zázrakov

19. 07. 2024 18:00 - 20. 07. 2024 22:30

Nočné prehliadky: Ty v krajine zázrakov

Trenčín, Slovensko


AKCIA

Viac