Vitajte Penzión FEŠI

Trenčín

9°C

polooblačno

Penzión FEŠI

Kategória: Penzión

Trenčín, Slovensko


Zatiaľ nehodnotené

Novootvorený Penzión Feši v Trenčíne na hlavnej ceste cez Trenčín smer Žilina iba 2 min. pešo od výstaviska Expo Center Trenčín.

Poloha penziónu Feši v širšom centre krajského mesta umožňuje aj náročnému návštevníkovi vybrať si zo širokej palety možností ako stráviť voľný čas.

Najznámejšou a zďaleka dobre viditeľnou dominantou mesta je Trenčiansky hrad. Na jeho návštevu si vyhraďte dostatočne dlhý čas, aby ste neľutovali, že veľa jeho tajomstiev pred vami zostalo ukrytých.

Hneď pod hradom je Katov dom, Karner sv. Michala, Farský kostol a renesančné Farské schody, ktorými sa dostanete priamo k radnici a Piaristickému kostolu či neďalekej synagóge. V Trenčianskom múzeu je stála národopisná aj prírodovedná expozícia. Aktuálne výstavy umeleckých diel ponúka Galéria M. A. Bazovského a niekoľko ďalších menších výstavných priestorov.

Ak zatúžite výjsť si z mesta na nejaké romantické miesto, môžete sa hneď vybrať peši. V okolí rieky Váh nájdete dostatok príjemných miest kde sa dá poprechádzať či len tak relaxovať a rybárčiť. Ak vám viac vyhovuje prechádzka lesom, priamo uprostred mesta je lesopark Brezina s možstvom chodníčkov, dvomi náučnými chodníkmi, verejnými ohniskami ba aj kyslíkovou dráhou pre športové vyžitie. Zo Štefánikovej výhliadky v časti Sokolické skaly sa môžete pokochať výhľadom na mesto a aj na penzión Feši.

Športovo založení návštevníci penziónu majú na dosah futbalový, dva hokejové štadióny, športové haly, plávárne, minigolf, golf (v Skalke nad Váhom), tenisové kurty a veľa dalších športovísk.

Ak sa pri Váhu chcete nielen poprechádzať, absolvujte výhliadkovú plavbu motorovou loďou, alebo si vypožičajte čln a veslujte sami. Ak chcete o čosi viac adrenalínu, absolvujte splav Váhu z Dubnice do Trenčína, alebo z Trenčína na Zelenú vodu.

Iný adrenalínový zážitok vám ponúkne let balónom. Dobré počasie je jediné, čo vám penzión Feši nemôže garantovať.

Keď po náročnom dni budete chcieť celkom vypnúť, môžete sa zabaviť v kine a nakupovať v OC Max. Neďaleko penziónu je známe trenčianske Expo Centerpravidelnými výstavami.

Celková kapacita penziónu je 30 ľudí.

V ponuke máme:

Izby sú vybavené:

Veľké bezplatné parkovisko non stop monitorované kamerami je hneď za budovou.

Každý hosť penziónu Feši má možnosť stravovať sa individuálne a pripraviť si raňajky podľa svojej chuti z prinesených potravín v kuchynkách, ktoré sú na každom poschodí penziónu. Kuchynky sú vybavené elektrickým varičom, mikrovlnnou rúrou, chladničkou a potrebným riadom.

Catering

Pre náročných hostí ponúkame možnosť zabezpečenia raňajok (za poplatok) v spoločenskej miestnosti, ktorá je súčasťou budovy penziónu. Raňajky sú pripravené podľa chuti a požiadaviek hosťa, servíruje ich zručná čašníčka.Mohlo by vás zaujímať

Trenčiansky hrad

HISTÓRIA. Na mieste dnešného hradu stálo v období Veľkej Moravy hradisko ako správne…

Noc v korunách stromov

Kúpeľné mesto Trenčianske Teplice sa pýši novou, jedinečnou atrakciou. Môžete tam…

Mapa

Vyhľadajte top atrakcie

Kontakt

Stanislav Balaj basta@basta.sk

0905714176

Adresa M. R. Štefánika 69
91101 Trenčín
Slovenská republika

Poď na hrad a postav si svoj sen - Výstava PLAYMOBIL

25. 02. 2023 00:00 - 30. 09. 2023 23:59

Poď na hrad a postav si svoj sen - Výstava PLAYMOBIL

Trenčín, Slovensko


AKCIA

Viac
Marec v Ekocentre Pekná záhrada

16. 03. 2023 00:00 - 30. 03. 2023 23:59

Marec v Ekocentre Pekná záhrada

Bolešov, Slovensko


AKCIA

Viac
Pohľady do šľachtických knižníc na Považí

23. 03. 2023 16:00 - 23. 03. 2023 17:00

Pohľady do šľachtických knižníc na Považí

Trenčín, Slovensko


AKCIA

Viac
Medzinárodné drezúrne podujatie v Motešiciach

24. 03. 2023 00:00 - 26. 03. 2023 23:59

Medzinárodné drezúrne podujatie v Motešiciach

Motešice, Slovensko


AKCIA

Viac