Vitajte Apartmány Orava

Trenčianske Teplice

13°C

jasno

Apartmány Orava

Kategória: Apartmán

Trenčianske Teplice, Slovensko


Zatiaľ nehodnotené

APARTMÁNOVÝ DOM ORAVA

Apartmány Orava sa nachádzajú v historickej vile postavenej v roku 1913 priamo v centre  Trenčianskych Teplíc, len  30 m od termálnych kúpeľov a ponúkajú atraktívny výhľad na pešiu zónu a kúpele Hammam. Poskytujú Vám ubytovanie v kompletne vybavených apartmánoch. Všetky apartmány majú obývaciu izbu s posedením, satelitnú TV, kompletne vybavenú kuchyňu s jedálenským stolom a vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom. Niektoré apartmány majú balkón alebo terasu. Stravovanie si klienti zabezpečujú individuálne.V celom objekte môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

APARTMÁNOVÝ DOM EDDA

Apartmánový dom EDDA je v novembri 2017 zrekonštruovaný, pôvodný, obytný dom. Nachádza sa na pešej zóne medzi historickou budovou kúpeľov Hammam a liečebným domom Vlára, postavenom v secesnom štýle. Poskytujú Vám ubytovanie v kompletne vybavených apartmánoch, štúdiách a izbách. Štúdiá sú zariadené kuchynským kútom s chladničkou, indukčnou varnou doskou, rýchlovarnou kanvicou, satelitnou TV a vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom. Apartmány majú obývaciu izbu s posedením, satelitným TV a kompletne vybaveným kuchynským kútom, dve spálne, vlastnú kúpeľnu, dve toalety, odkladaciu miestnosť. V AD EDDA sa nachádzajú aj účelne zariadené dvojlôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením, satelitným TV, chladničkou a rýchlovarnou kanvicou. Stravovanie si klienti zabezpečujú individuálne.V celom objekte môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

UBYTOVANIE JUSTÍNA

Ubytovanie Justína je novo postavené ubytovacie zariadenie (jún 2018). Nachádza sa na pešej zóne vedľa historickej budovy kúpeľov Hammam. Poskytuje Vám ubytovanie v kompletne vybavených izbách a štúdiách. Štúdiá sú zariadené kuchynským kútom s chladničkou, indukčnou varnou doskou, rýchlovarnou kanvicou, satelitnou TV a vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom.Izby majú balkón s výhľadom na pešiu zónu.  Dvojlôžkové izby Klasik sú účelne zariadené izby s vlastným sociálnym zariadením, satelitnou TV, chladničkou a rýchlovarnou kanvicou. Stravovanie si klienti zabezpečujú individuálne.V celom objekte môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Parkovať môžete, za poplatok, na našom parkovisku, ktoré je zabezpečené kamerovým systémom a bránou.  V bezprostrednom okolí nájdete mnoho kaviarní a barov. Najbližší obchod s potravinami je vzdialený 30 metrov a v okolí nájdete veľa reštaurácií, kde si môžete pochutnať na typických slovenských špecialitách ako aj na jedlách medzinárodnej kuchyne. Okolitá príroda je ako stvorená na pešiu turistiku či cykloturistiku. Autobusová stanica je vzdialená 600 metrov, tenisové kurty a k požičovni bicyklov sa dostanete pešo za 15 minút.  

Okolie

Širšie okolie


Mohlo by vás zaujímať

Kúpele Zelená žaba

. Mesto Trenčianske Teplice leží severovýchodne od Trenčína na úpätí Strážovských…

Trenčiansky hrad

HISTÓRIA. Na mieste dnešného hradu stálo v období Veľkej Moravy hradisko ako správne…

Mapa

Vyhľadajte top atrakcie

Kontakt

Adresa Kúpeľná 580/15
914 51 Trenčianske Teplice
Slovenská republika

Poď na hrad a postav si svoj sen - Výstava PLAYMOBIL

25. 02. 2023 00:00 - 30. 09. 2023 23:59

Poď na hrad a postav si svoj sen - Výstava PLAYMOBIL

Trenčín, Slovensko


AKCIA

Viac
Výstava ČVÍKOTÁRI

23. 08. 2023 00:00 - 12. 11. 2023 23:59

Výstava ČVÍKOTÁRI

Dubnica nad Váhom, Slovensko


AKCIA

Viac
Dni európskeho kultúrneho dedičstva v Hornonitrianskom múzeu

28. 09. 2023 08:00 - 29. 09. 2023 17:00

Dni európskeho kultúrneho dedičstva v Hornonitrianskom múzeu

Prievidza, Slovensko


AKCIA

Viac
Deň architektúry v Galérii M. A. Bazovského

29. 09. 2023 00:00 - 05. 10. 2023 23:59

Deň architektúry v Galérii M. A. Bazovského

Trenčín, Slovensko


AKCIA

Viac