Vitajte Penzión a restaurant Barborka

Mojtín

-8°C

polooblačno

Penzión a restaurant Barborka

Kategória: Penzión

Mojtín, Slovensko


Zatiaľ nehodnotené

Penzión Barborka je situovaný v tichej chatovej oblasti malebnej obce Mojtín (mimo rodinných domov) s krásnym výhľadom na Manín, vo vzdialenosti len 200 metrov od lyžiarskeho strediska Ski Mojtín.

Nádherná okolitá príroda penziónu v kombinácii so zabezpečeným príjemným ubytovaním a jeho kvalitnými doplnkovými službami reštaurácie, je zárukou pokojnej dovolenky plnej dokonalého relaxu, ale aj aktívneho oddychu v podobe skvelej turistiky a lyžovačky. V blízkosti ubytovania si môžete vychutnávať množstvo príjemných turistických prechádzok, cyklistických a horských túr nádhernou prírodou Strážovských vrchov. V zimnom období sú tu vytvorené ideálne podmienky pre všetkých milovníkov zimných športov, ktorým sú k dispozícii služby lyžiarskeho strediska Ski Mojtín so 6 lyžiarskymi vlekmi a upravovanými traťami s celkovou dĺžkou až 7400 metrov.

Penzión je rozdelený na 2 samostatné časti. Prvou je ubytovacia časť, ktorú je možné prenajať ako celok a spĺňa požiadavky chaty/chalupy so samostatnou kuchyňou, spoločenskou miestnosťou, terasou jedálňou.

Druhou je reštauračná časť, ktorá poskytuje možnosť stravovania priamo v objekte. Tým zabezpečujeme ubytovaným hosťom aj možnosti ubytovania s raňajkami / polpenziou / plnou penziou.

Ubytovanie

Celé jedno poschodie chaty je tvorené spoločenskými priestormi, plne prispôsobenými pre relax ubytovaných hostí v kruhu ich rodín a priateľov. Pripravené sú tu pre Vás dve spoločenské miestnosti s krbom, televízorom so satelitom, spoločenskými hrami, pohodlným posedením v dvoch boxoch či na gauči. Nechýba tu ani jedálenská časť s posedením ako aj kompletne zariadená kuchyňa, vhodná pre plnohodnotnú prípravu vlastných jedál.

Na hornom poschodí chaty sa nachádza 5 izieb, slúžiacich na ubytovanie hostí. K dispozícii je tu jedna 2-lôžková izba, jedna 3-lôžková izba ako aj tri 4-lôžkové izby. Dve z izieb sú vybavené sprchovacími kútmi s umývadlami. Na spoločnej chodbe pri izbách sú umiestnené 2 toalety a jedna kúpeľňa s rohovou vaňou a ďalšou toaletou. Spolu poskytuje ubytovanie pre 17 osôb.

Reštaurácia

Reštaurácia sa nachádza v suteréne penziónu, ktorá poskytuje kapacitu pre 40 ľudí.  Okrem jedál ala carte, sú pripravované špeciality slovenskej kuchyne, ale i ryby a divina.

Každoročne sa v reštaurácií konajú Divinové hody, ktoré sú veľmi obľúbené v širokom okolí, nielen pre chutné jedlo, ale aj živú hudbu a príjemnú zábavu.

Reštaurácia je otvorená cez víkendy, príp. objednané akcie. (tel. info - 0907 701 771)

Oslavy, svadby, posedenia

Reštaurácia poskytuje možnosť usporiadania Vašej rodinnej oslavy, svadby, či posedenia. Kapacita je 40 ľudí, k dispozícií je parket na tancovanie. Obľúbená je aj možnosť využívania vonkajších priestorov koliby a terasy, ktorá poskytuje možnosť stretnutia a osláv v krásnom prostredí hôr a prírody.

Zabezpečujeme kompletné menu, obsluhu, možnosť grilovania, varenie gulášu, výzdobu.

Okolie

K penziónu patrí aj Koliba s krbom, kotlíkom na varenie gulášu s kapacitou 25 ľudí. Pre ubytovaných hostí je k dispozícií bezplatne. Bezplatne je k dispozícií aj pri konaní spoločenskej akcie. Vonkajšie sedenie poskytuje možnosť príjemného posedenia v krásnej prírode, Pre deti máme k dispozícií lanovku a veľkú záhradu s možnosťami aktívneho oddychu pre celú rodinu.

www.barborkamojtin.webicek.sk

 

Mohlo by vás zaujímať

Agropenzión Adam

Oddych v prekrásnom prírodnom prostredí myjavských kopaníc. . Strávte víkend v…

Manínska tiesňava

Iba najcitlivejšie uši poetických duší tulákov dokážu zachytiť clivú melódiu vzácnej…

Mapa

Vyhľadajte top atrakcie

Otváracie hodiny

PondelokZATVORENÉ
UtorokZATVORENÉ
StredaZATVORENÉ
ŠtvrtokZATVORENÉ
Piatok16:00-22:00 
Sobota11:00-22:00 
Nedeľa10:00-18:00 

Kontakt

Adresa Mojtín 365
02072 Mojtín
Slovenská republika

Návrat k tradičným remeslám 2023: Košikárstvo

11. 02. 2023 00:00 - 12. 02. 2023 23:59

Návrat k tradičným remeslám 2023: Košikárstvo

Prievidza, Slovensko


AKCIA

Viac