vitajtev trenčianskom kraji

Objavujte všetky skryté poklady z rôznych kútov nášho kraja.

Trenčín

16°C

dážď

Ocenenia pre najlepších v cestovnom ruchu

Krajská organizácia cestovného ruchu (KOCR) Trenčín región sa rozhodla oceniť najlepších v cestovnom ruchu. Ocenenie „TOP V CESTOVNOM RUCHU TRENČIANSKEHO KRAJA“ získa najlepšie ubytovacie zariadenie, gastronomické zariadenie, inovácia a výnimočná osobnosť cestovného ruchu.

Cieľom ocenenia je motivovať zariadenia v cestovnom ruchu k neustálemu rastu kvality a podpore tvorby produktov, ktoré zatraktívňujú turistickú ponuku. O udelení ocenení rozhodne odborná, ale i široká verejnosť. S pomocou odbornej poroty bude ocenené TOP ubytovacie zariadenie v Trenčianskom kraji, TOP inovácia v cestovnom ruchu a osobnosť cestovného ruchu. O TOP gastro zariadení, teda najlepšej reštaurácii, bistre, kaviarni či bare, rozhodne verejnosť“, uviedla výkonná riaditeľka KOCR Trenčín región Eva Frývaldská.  

TOP GASTRO ZARIADENIE

O kandidátoch na ocenenie v kategórii TOP GASTRO ZARIADENIE rozhodne široká verejnosť. Predkladanie nominácií na ocenenia odštartuje 8. novembra 2017, pričom možnosť zasielať návrhy potrvá až do 8. decembra 2017. Návrhy môže verejnosť zasielať viacerými spôsobmi, a to: e-mailom na adresu: info@trencinregion.sk, prostredníctvom Facebook fanpage Trenčín región alebo písomne na adresu: KOCR Trenčín región, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín. Zaslané nominácie budú následne posunuté do ďalšieho kola, verejného hlasovania, ktoré bude prebiehať od 10. decembra 2017 do 10. januára 2018 na web stránke www.trencinregion.sk prostredníctvom on-line formulára. Meno víťaza, čiže TOP GASTRO ZARIADENIE, bude známe 11. januára 2018, kedy systém vyberie zariadenie s najvyšším počtom bodov.

TOP UBYTOVACIE ZARIADENIE, TOP INOVÁCIA A OSOBNOSŤ CR

Nominácie v kategóriách TOP UBYTOVACIE ZARIADENIE, TOP INOVÁCIA A OSOBNOSŤ CR, o ktorých bude rozhodovať odborná porota, podávajú Oblastné organizácie cestovného ruchu (OOCR) pôsobiace na území Trenčianskeho kraja. OOCR poznajú svoj región najlepšie, a preto dokážu objektívne zhodnotiť kvalitu, úroveň a odbornosť jednotlivých adeptov na ocenenie. O víťazoch rozhodne odborná porota zložená zo 7 členov - podpredsedu Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK), predsedu komisie regionálneho rozvoja a CR pri zastupiteľstve TSK, 4 zástupcov jednotlivých OOCR a 1 zástupcu KOCR Trenčín región.

JEDEN Z HLASUJÚCICH BUDE ODMENENÝ 

Názor verejnosti je pri udeľovaní takýchto ocenení veľmi dôležitý. K účasti na predkladaní nominácií či k hlasovaniu bude verejnosť motivovať atraktívna výhra. Spomedzi tých, ktorí sa zapoja do predkladania nominácií a hlasovania v kategórii TOP GASTRO ZARIADENIE, bude vyžrebovaní jeden výherca  darčekového poukazu na Wellness pobyt pre 2 osoby na 2 noci v Hoteli Panorama**** v Trenčianskych Tepliciach. Darčekový poukaz zahŕňa ubytovanie v izbe Komfort s balkónom a raňajkami formou bufetových stolov. Počas pobytu je možný neobmedzený vstup do zážitkového bazéna, fitness centra a vstup do saunového sveta pre 2 osoby. Výhercu určite potešia aj zľavy na procedúry podľa vlastného výberu a zľava v hotelovej Á la Carte reštaurácii. Žrebovanie spomedzi hlasujúcej verejnosti bude prebiehať po 11. januári 2018.

Všetky ocenenia pre TOP v cestovnom ruchu budú slávnostné odovzdané dňa 25. januára 2018 v prezentačnom stánku KOCR Trenčín región na 24. ročníku medzinárodného veľtrhu cestovného ruchu ITF SLOVAKIATOUR, ktorý sa uskutoční v Bratislave. 


Všeobecné podmienky pre udelenie ocenení sú dostupné nižšie.


Dokumenty

Všeobecné podmienky pre udelenie ocenení TOP V CESTOVNOM RUCHU TRENČIANSKEHO KRAJA

Mohlo by vás zaujímať

Čachtický hrad

Malebná zrúcanina viditeľná už z diaľky na vápencovo-dolomitickom kopci poskytujúca…

Kúpele Zelená žaba

. Mesto Trenčianske Teplice leží severovýchodne od Trenčína na úpätí Strážovských…