Vitajte Penzión AQUA

Trenčianske Teplice

-7°C

polooblačno

Penzión AQUA

Kategória: Penzión

Trenčianske Teplice, Slovensko


Zatiaľ nehodnotené

           Penzión Aqua bolpostavený v roku 1899 (pod pôvodným názvom Fliegel). Viac ako 115 rokovnezmenil svoj historický vzhľad. Rekonštrukcia izieb prebehla v máji 2016.


           Penzión Aqua ponúka svojimhosťom komfortné ubytovanie v jednom z najlepších kúpeľných regiónov Slovenska,v Trenčianskych Tepliciach. Minerálne vody v regiónesú termálne (teplota 37 až 40 °C) a obsahujú sulfid a vysoké množstvo fluoridu.Blahodárne pôsobia najmä na pohybový aparát, nervový systém a napomáhajú prizotavovaní sa zo zranenia. Ideálna poloha penziónu tiež umožňujenavštíviť tri európske metropoly: Bratislavu, Viedeň a Prahu.

           Turisti môžu navštíviť neďaleký Trenčiansky hrad alebo tiežTopoľčiansky, ďalej Bojnický zámok, Beckovský hrad či legendárny zámok Slavkov.Ak sa zaujímate o výtvarné umenie určite neobíďte Galériu Miloša AlexandraBazovského v Trenčíne. Trenčín je od nášho penziónu vzdialený 15 minút cestyautom preto by bola škoda nenavšíviť aspoň Trenčianske múzeum, či pokochať sapohľadom na Váh – najdlhšiu slovenskú rieku.

            Penzión má 5 dvojizbovýchapartmánov, 2 rodinný apartmán, 5 dvojlôžkových izieb classic a 2 dvojlôžkovéizby twin. Vo výbave všetkých izieb aj apartmánov nájdete LCD televízor sosatelitným prijímačom a telefón. Všetky izby majú k dispozícii vlastnú kúpeľňuso sprchovým kútom a toaletou. Náročnejším hosťom odporúčame rodinný apartmán,ktorý je vybavený klimatizáciou a taktiež vaňou. V priestoroch celého penziónuje zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

           V areáli hotela sa nachádza terasa s grilom,ktorá je ideálnym miestom pre relax a regeneráciu.  Na požiadanie Vám zabezpečíme detskúpostieľku a zapožičiame bicykle.

          Keďže súčasťou penziónu je taktiež kongresová miestnosť, je možné u nászorganizovať aj rôzne školenia či stretnutia. Vaše autá si pohodlne odparkujetepriamo pri penzióne. Parkovanie je zadarmo. ViemeVám zabezpečiť transfer z letiska vo Viedni a Bratislave.

         Konferenčnámiestnosť  penziónu s celkovou plochou 62m.kv, vhodná pre rôzne školenia, semináre, konferencie, prezentácie, atď. ažpre  40 osôb (v závislosti od typurozmiestnenie stolov a stoličiek).

        V cenenájmu je zahrnuté: projektor, vysoko-rýchlostné bezdrôtové pripojenie k internetu,ozvučenie, flipchart, parkovisko.

Mohlo by vás zaujímať

Hrad Beckov

Dominantný a majestátny. Taký je hrad Beckov. Vyrastá zo skaly, je s ňou spätý ako sú s…

Trenčiansky hrad

HISTÓRIA. Na mieste dnešného hradu stálo v období Veľkej Moravy hradisko ako správne…

Mapa

Vyhľadajte top atrakcie

Kontakt

Adresa Srabarova 6
 Trenčianske Teplice
Slovenská republika

Návrat k tradičným remeslám 2023: Košikárstvo

11. 02. 2023 00:00 - 12. 02. 2023 23:59

Návrat k tradičným remeslám 2023: Košikárstvo

Prievidza, Slovensko


AKCIA

Viac