Powitanie KV PERSONA

Bánovce nad Bebravou

18°C

Pochmurny

KV PERSONA

Kategoria: Gościnność

Bánovce nad Bebravou, Slovensko


Nieoceniony

Klasyczny pub z dużym zadaszonym tarasem letnim najbliższego Bánovce nad Bebravou. Tuż obok dworca kolejowego i autobusowego, centrum handlowe Billa, z dobrym parking.

W zimie ciepło klasycznego piekarnika, dzięki czemu można powspominać dawne czasy, przyjemnie chłodny latem taras. Tydzień otwarty już 8:00 rano.

Mohlo by vás zaujímať

Hrad Beckov

Dominantný a majestátny. Taký je hrad Beckov. Vyrastá zo skaly, je s ňou spätý ako sú s…

Manínska tiesňava

Iba najcitlivejšie uši poetických duší tulákov dokážu zachytiť clivú melódiu vzácnej…

Mapa

Zlokalizuj atrakcji

Czynne

poniedziałek08:00-23:00 
wtorek08:00-23:00 
środa08:00-23:00 
czwartek08:00-23:00 
piątek08:00-23:00 
sobota09:00-22:00 
niedziela09:00-22:00 

Kontakt

Adres Radlinského 14A
95701 Bánovce nad Bebravou
Republika Słowacka

Pan Váh i Tatry

13. 08. 2021 09:00 - 13. 08. 2022 19:00

Pan Váh i Tatry

Trenčín, Slovensko


WYDARZENIE

więcej
Wystawa "Historia na plakacie, plakat w historii"

01. 03. 2022 00:00 - 12. 06. 2022 23:59

Wystawa "Historia na plakacie, plakat w historii"

Myjava, Slovensko


WYDARZENIE

więcej
Wystawa „Oddzielnie i w tym samym czasie razem”

26. 03. 2022 00:00 - 20. 12. 2022 23:59

Wystawa „Oddzielnie i w tym samym czasie razem”

Považská Bystrica, Slovensko


WYDARZENIE

więcej
W winie są gwiazdy

21. 05. 2022 00:00 - 22. 05. 2022 23:59

W winie są gwiazdy

Beckov, Slovensko


WYDARZENIE

więcej