ласкаво просимо KV ПЕРСОНА

Bánovce nad Bebravou

18°C

ясно

KV ПЕРСОНА

категорія: привітність

Bánovce nad Bebravou, Slovensko


ще не оцінено

Класичний паб з великою критою літньою терасою найближчій BANOVCE над BEBRAVOU. Просто поруч із автобусною і залізничної станції, торгового центру Billa, з хорошою парковкою.

Взимку ви тепло класичні печей, так що ви можете згадати про старі часи, приємна прохолоді літньої тераси. Тиждень відкрилася вже 8:00 ранку.

Mohlo by vás zaujímať

Manínska tiesňava

Iba najcitlivejšie uši poetických duší tulákov dokážu zachytiť clivú melódiu vzácnej…

Agropenzión Adam

Oddych v prekrásnom prírodnom prostredí myjavských kopaníc. . Strávte víkend v…

карта

Знайдіть головні визначні пам'ятки

години роботи

понеділок08:00-23:00 
Вівторок08:00-23:00 
середа08:00-23:00 
четвер08:00-23:00 
П'ятниця08:00-23:00 
субота09:00-22:00 
Неділя09:00-22:00 

контакт

адреса Radlinského 14A
95701 Bánovce nad Bebravou
Словаччина

Пан Вах і Татри

13. 08. 2021 09:00 - 13. 08. 2022 19:00

Пан Вах і Татри

Trenčín, Slovensko


ДІЇ

більше
Виставка «Історія на плакаті, плакат в історії»

01. 03. 2022 00:00 - 12. 06. 2022 23:59

Виставка «Історія на плакаті, плакат в історії»

Myjava, Slovensko


ДІЇ

більше
Виставка «Окремо і водночас разом»

26. 03. 2022 00:00 - 20. 12. 2022 23:59

Виставка «Окремо і водночас разом»

Považská Bystrica, Slovensko


ДІЇ

більше
У вині є зірки

21. 05. 2022 00:00 - 22. 05. 2022 23:59

У вині є зірки

Beckov, Slovensko


ДІЇ

більше