ласкаво просимо KV ПЕРСОНА

Bánovce nad Bebravou

-2°C

хмарний

KV ПЕРСОНА

категорія: привітність

Bánovce nad Bebravou, Slovensko


ще не оцінено

Класичний паб з великою критою літньою терасою найближчій BANOVCE над BEBRAVOU. Просто поруч із автобусною і залізничної станції, торгового центру Billa, з хорошою парковкою.

Взимку ви тепло класичні печей, так що ви можете згадати про старі часи, приємна прохолоді літньої тераси. Тиждень відкрилася вже 8:00 ранку.

Mohlo by vás zaujímať

Trenčiansky hrad

HISTÓRIA. Na mieste dnešného hradu stálo v období Veľkej Moravy hradisko ako správne…

Čachtický hrad

Malebná zrúcanina viditeľná už z diaľky na vápencovo-dolomitickom kopci poskytujúca…

карта

Знайдіть головні визначні пам'ятки

години роботи

понеділок08:00-23:00 
Вівторок08:00-23:00 
середа08:00-23:00 
четвер08:00-23:00 
П'ятниця08:00-23:00 
субота09:00-22:00 
Неділя09:00-22:00 

контакт

адреса Radlinského 14A
95701 Bánovce nad Bebravou
Словаччина

Пан Вах і Татри

13. 08. 2021 09:00 - 13. 08. 2022 19:00

Пан Вах і Татри

Trenčín, Slovensko


ДІЇ

більше
Виставка ... друге життя Штефаніка

16. 11. 2021 00:00 - 21. 02. 2022 23:59

Виставка ... друге життя Штефаніка

Myjava, Slovensko


ДІЇ

більше
Спа в області

01. 12. 2021 00:00 - 28. 02. 2022 23:59

Спа в області

Trenčianske Teplice, Slovensko


ДІЇ

більше
Коли грають в іграшки

09. 12. 2021 09:00 - 28. 02. 2022 17:00

Коли грають в іграшки

Dubnica nad Váhom, Slovensko


ДІЇ

більше