vitajtev trenčianskom kraji

Objavujte všetky skryté poklady z rôznych kútov nášho kraja.

Trenčín

26°C

miestami oblačno

Jarná fotosúťaž „Trenčiansky kraj sa prebúdza“ štartuje

Krajská organizácia cestovného ruchu (KOCR) Trenčín región sa pre veľkú úspešnosť rozhodla vyhlásiť novú tematickú fotosúťaž s názvom „Trenčiansky kraj sa prebúdza“. Tentokrát budú mať laickí, ale aj profesionálni fotografi za úlohu nasnímať krásy jarných pamiatok, momentiek či prírody trenčianskeho regiónu. Hodnotné ceny môžu získať traja súťažiaci i traja hlasujúci.

KOCR Trenčín región vyhlásením novej fotosúťaže nadviazala na veľkú úspešnosť a pozitívne ohlasy v prípade predchádzajúcich fotosúťaží – jesennej „Trenčiansky región hrá farbami“ a zimnej „Zima sa nám trbliece“. „Veríme, že v prípade jarnej fotosúťaže budú súťažiaci rovnako kreatívni ako doposiaľ a že sa nielen tvorcovia fotografií, ale aj my budeme môcť pýšiť nádhernými zábermi Trenčianskeho kraja. Zobúdzajúca sa krajina často podnecuje kreativitu umelcov, vďaka čomu vznikajú skutočne unikátne výtvory,“ dodal predseda KOCR Trenčín región Juraj Gerlici.

Lákavé ceny pre výhercov aj hlasujúcich

Fotografiu je možné zaregistrovať na web stránke www.trencinregion.sk/fotosutaz-jar2019 a to od prvého jarného dňa, teda od 20. marca 2019 do 22. apríla 2019. Z celkového množstva prihlásených fotografií vyberie odborná porota 15 najlepších, za ktoré bude následne verejnosť hlasovať v termíne od 24. apríla 2019 do 12. mája 2019. Prvé tri fotografie s najvyšším počtom hlasov získajú hodnotné ceny.

Výherca, ktorý sa umiestni na prvom mieste, si domov odnesie Dron, model DJI Ryze Tello, ktorý disponuje vstavanou HD kamerou s možnosťou vyhotovenia videa v rozlíšení 720 / 30p a fotografie s rozlíšením 5MPx. Druhou cenou je poukaz na  večeru pre 2 osoby v Reštaurácii pod Hradom v Trenčíne a tretí výherca sa môže tešiť na voľnú rodinnú vstupenku na hrad Beckov.

Motivácia v podobe hodnotných cien čaká aj hlasujúcich, ktorí budú automaticky zaradení do žrebovania. Kompletné informácie a podmienky súťaže sú dostupné na vyššie uvedenom web sídle vyhlasovateľa súťaže i v priloženom dokumente.

Autor: MT

V Trenčíne, 19. marec 2019

Dokumenty

Štatút fotosúťaže "Trenčiansky kraj sa prebúdza"

Mohlo by vás zaujímať

Čachtický hrad

Malebná zrúcanina viditeľná už z diaľky na vápencovo-dolomitickom kopci poskytujúca…

Agropenzión Adam

Oddych v prekrásnom prírodnom prostredí myjavských kopaníc. . Strávte víkend v…