vitajtev trenčianskom kraji

Objavujte všetky skryté poklady z rôznych kútov nášho kraja.

Trenčín

21°C

slabý dážď

Dvojmesačník Trenčín región je strieborný

Ceny prestížnej novinárskej súťaže "Podnikové médium roka 2018" sú rozdané. Stalo sa tak vo štvrtok 23. mája v priestoroch bratislavského hotela Devín.

Do 16. ročníka mohli súťažné práce prihlasovať agentúry, firmy, ale aj štátne a mimovládne organizácie, ktoré posudzovala 5-členná odborná porota v 15 kategóriách. Krajská organizácia cestovného ruchu (KOCR) Trenčín región sa o priazeň uchádzala s dvojmesačníkom Trenčín región.

V konkurencii významných spoločností zo súkromného i verejného sektora (Kaufland, Lidl, Billa, Henkel, Národná diaľničná spoločnosť a iné) dvojmesačník Trenčín región opäť zabodoval. Po minuloročnom 3. mieste v kategórii Podnikové noviny poskočil v hodnotení ešte o stupienok vyššie. Na prvom mieste sa umiestnili Podnikové noviny Team: Východoslovenská energetika, na tretej priečke noviny  - My sme Retic.

Slávnostnú atmosféru galavečera a odovzdávania cien dotvorili speváčka Lucia Lužinská, operná nádej a víťazka Medzinárodnej speváckej súťaže Antonína Dvořáka v Karlových Varoch Linda Mellenová, ale aj Terezka Čikošová, ktorá očarila porotcov v súťaži The Voice. Za dvojmesačník Trenčín región prevzal cenu za 2. miesto šéfredaktor Radovan Stoklasa. „Teší ma, že sme po roku opäť zaujali odbornú porotu, za čo patrí vďaka celému redakčnému tímu, prispievateľom, ale aj našim čitateľom. Je to zároveň výzva, aby sme robili našu prácu minimálne tak kvalitne ako doteraz. Naše noviny prichádzajú pravidelne do vyše 110 000 domácností. Mapujú cestovný ruch v regióne, ktorý je mimoriadne bohatý na históriu, tradície, osobnosti. Trenčiansky kraj sa má čím pochváliť, vďaka aktivitám KOCR sa tu stále niečo deje a my sa to snažíme netradičnou formou ponúknuť čitateľom. Spoločne objavujeme, čo okolo nás je, a pritom o tom ani nevieme."

Radosť z vylepšenia minuloročnej bronzovej priečky neskrýval aj Juraj Gerlici, predseda KOCR Trenčín región. „Dvojmesačník Trenčín región sa teší veľkej obľube u čitateľskej základne. Pravidelne dostávame listy od našich čitateľov, ktorí pozitívne hodnotia najmä pestrý a pútavý obsah našich novín. Ocenenie v súťaži Podnikové médium roka si veľmi vážime. Je dôkazom, že kvalitnú prácu nášho redakčného tímu si všimla aj odborná verejnosť.“

Podľa slov riaditeľky súťaže Moniky Kozelovej z občianskeho združenia Klub podnikových médií je podujatie určené pre široké spektrum foriem firemnej komunikácie. „Ponúkame priestor pre podnikové printové média pre klientov, dodávateľov, zamestnancov. Zastúpenie v kategóriách majú letáky, brožúry, časopisy či firemné kalendáre, pozornosť venujeme komunikácii v online prostredí. Firemné alebo produktové web stránky, facebookové a instagramové profily sú totiž už neoddeliteľnou súčasťou ucelenej komunikácie spoločností. Čo je však najpodstatnejšie, ponúkame priestor pre kreativitu, nové trendy a zdravú súťaživosť, a to podujatie posúva kvalitatívne dopredu.“

 Kategória Podnikové noviny:

1. miesto: TEAM: - Východoslovenská energetika

2. miesto: Trenčín región - Krajská organizácia cestovného ruchu Trenčín región

3. miesto: MY SME RETIC – Retic s.r.o.

Mohlo by vás zaujímať

Čachtický hrad

Malebná zrúcanina viditeľná už z diaľky na vápencovo-dolomitickom kopci poskytujúca…

Hrad Beckov

Dominantný a majestátny. Taký je hrad Beckov. Vyrastá zo skaly, je s ňou spätý ako sú s…