Vitajte Chata Trenčianske Teplice

Trenčianske Teplice

5°C

oblačno

Chata Trenčianske Teplice

Kategória: Chata

Trenčianske Teplice, Slovensko


Zatiaľ nehodnotené

Ak si chcete vyraziť na turistiku do okolia Trenčianskych Teplíc, peši či na bicykloch alebo ak si chcete usporiadať s rodinou či priateľmi grilpárty v prírode a nevadia Vám skromnejšie podmienky ubytovania, je tu pre Vás Chata Trenčianske Teplice.

Chata sa nachádza v chatovej oblasti na okraji známeho kúpeľného mesta. Situovaná na okraji lesa je ideálnou možnosťou na vychádzky v horskom prostredí či dlhšie turistické trasy, poprípade na pohodové, ničím nerušené grilovanie pred chatou.

Na druhú stranu k populárnemu Hotelu Baračka je to zhruba len 5 minút pešej chôdze. Tu sa nachádza rekreačná zóna s jazerom, areálom na hranie pre deti, minigolfom, možnosťou prenajatia bicyklov či aktívnejšie trávenie času na antukových tenisových kurtoch. Ďalšou zhruba 5 minútovou chôdzou Vás chodníčky parku zavedú až do centra mesta Trenčianske Teplice na pešiu zónu s mnohými štýlovými kaviarničkami, či kúpeľnými budovami s možnosťou využitia regeneračných procedúr. Celoročne je k dispozícii aj vonkajší bazén s termálnou vodou.

Vybavenie chaty:

Chata je trojposchodová vybavená piatimi samostatnými izbami na spanie.

Na spodnom podlaží sa nachádza priestranná kuchyňa s dvomi plynovými sporákmi, kuchynským riadom, drezom na umývanie riadu, chladničkou, jedálenským stolom a stoličkami. Ďalší jedálenský stôl sa nachádza na chodbe pri východe z kuchyne. Na spodnom podlaží ešte nájdete samostatné WC, kúpeľňu s 2 umývadlami a sprchou.

Na prvom poschodí sa nachádza samostatná izba aj s oddeleným vchodom zvonku pre 2 ľudí s možnosťou prístelku. Tiež Vám poslúži veľká obývačka s TV, kde sa usadí minimálne 15 ľudí. Ešte tu nájdete malú samostatnú izbu a menší spoločenský kútik.

Na treťom najvyššom poschodí sa nachádzajú tri samostatné spálne.

Pred chatou je umiestnený krb, k dispozícii je gril a ražne na opekanie.

Ako nás nájdete?

Po ľavej strane budete míňať hotel Baračka a po zhruba 150 metrov odbočíte prudko vľavo do kopca a pôjdete až po značku koniec Trenčianske Teplice. Tu znova odbočíte doľava do strmého kopca. V zime, ak je nasnežené alebo ľad, odporúčam nechať auto pod týmto kopcom pri nástenke. Ak nemáte náhon na všetky kolesá alebo reťaze. Od tohto miesta je chata už len 50m.

www.chata-trencianske-teplice.sk

Mohlo by vás zaujímať

Trenčiansky hrad

HISTÓRIA. Na mieste dnešného hradu stálo v období Veľkej Moravy hradisko ako správne…

Zámok Bojnice

HISTÓRIA. Prvá písomná zmienka o existencii hradu je z roku 1113 v listine zoborského…

Mapa

Vyhľadajte top atrakcie

Kontakt

Ing. Martin Maček macek.tn@gmail.com

0904518899

Adresa Baračka 62/64
91451 Trenčianske Teplice
Slovenská republika

Výstava "Samostatne a pritom spoločne"

26. 03. 2022 00:00 - 20. 12. 2022 23:59

Výstava "Samostatne a pritom spoločne"

Považská Bystrica, Slovensko


AKCIA

Viac
Radovan Stoklasa Fotografia

28. 10. 2022 17:00 - 28. 12. 2022 17:00

Radovan Stoklasa Fotografia

Trenčín, Slovensko


AKCIA

Viac
Pálenica Borisa Filana

01. 12. 2022 18:00 - 01. 12. 2022 20:00

Pálenica Borisa Filana

Trenčianske Teplice, Slovensko


AKCIA

Viac