vitajtev trenčianskom kraji

Objavujte všetky skryté poklady z rôznych kútov nášho kraja.

Trenčín

23°C

oblačno

Staň sa hviezdou videa Trenčín región!

Obľubuješ objavovanie krás v Trenčianskom kraji? Cestuješ so svojou polovičkou a nedáš dopustiť na svoju rodnú hrudu? V takom prípade si ideálnym adeptom byť hlavnou tvárou videa krajskej organizácie cestovného ruchu (KOCR) Trenčín región! Staňte sa obaja hviezdami, ktoré vo videu zažiaria v nádhernom prostredí regionálnej prírody.

Okrem toho, že sa dostaneš na miesta ako Manínska tiesňava, nová rozhľadňa na Sivom Kameni či na Inovec, tak ťa čaká aj hodnotný balík od vyhlasovateľa konkurzu. Podmienky na zúčastnenie sa sú veľmi jednoduché. Stačí, keď na mail info@trencinregion.sk s predmetom správy “KONKURZ do videa” pošleš fotku seba a partnera (tvár aj postava). Čas na zasielanie máš od  soboty 12.9.2020 do nedele 27.9.2020. Najneskôr v stredu 30.9.2020 sa dozvieš, či sa stávate budúcimi hviezdami.

Je pritom dôležité, aby ste obaja boli k dispozícii aj počas týždňa, pracovnej doby a aj počas víkendov. Vzhľadom na premenlivé počasie je totiž možné, že natáčanie bude oznámené len niekoľko dní predtým. Prebiehať bude v prvej polovici októbra 2020. Odvoz na konkrétne miesta natáčania nemusíš riešiť a v prípade akýchkoľvek doplňujúcich otázok môžeš volať aj na číslo 0901 918 855. Psí parťáci sú veľmi vítaní a radi aj z nich urobíme štvornohé hviezdičky.

Video bude vytvorené na podporu cestovného ruchu v Trenčianskom kraji a za účelom zviditeľnenia prírodných krás a dominánt, ktorými naše blízke okolie disponuje. Ukrýva v sebe pozitívne posolstvo, ktorým chceme širokú verejnosť podnietiť k turistike, pohybu a plánovaniu trávenia voľných chvíľ v regióne.

V Trenčíne, 11.9.2020

Text: MT

Foto: Lukáš Hollý

Mohlo by vás zaujímať

Trenčiansky hrad

HISTÓRIA. Na mieste dnešného hradu stálo v období Veľkej Moravy hradisko ako správne…

Čachtický hrad

Malebná zrúcanina viditeľná už z diaľky na vápencovo-dolomitickom kopci poskytujúca…