vitajtev trenčianskom kraji

Objavujte všetky skryté poklady z rôznych kútov nášho kraja.

Trenčín

14°C

dážď

KOCR Trenčín región zbiera ocenenia

Občianske združenie Klub podnikových médií každoročne vyhlasuje súťaž, ktorej cieľom je oceniť najlepšie formy internej a externej podnikovej komunikácie. O prestížne ocenenie Podnikové médium roka 2017 (PMR) sa uchádzala aj krajská organizácia cestovného ruchu (KOCR) Trenčín región. Zo slávnostného odovzdávania cien, ktoré sa konalo v utorok 15. mája 2018 v Hoteli Devín v Bratislave, si KOCR Trenčín región odniesla hneď dve vzácne ocenenia.


Druhá najlepšia web stránka

Do súťaže o najlepšie Podnikové médium roka sa už 15-ty rok prihlasujú súkromné spoločnosti, firmy, agentúry, ale aj štátne a mimovládne organizácie, či mestá a obce. Oceňuje sa až v 13- tich kategóriách, čím sa otvára priestor na ocenenie rôznych foriem komunikácie od printovej (noviny, magazíny, letáky, brožúry) cez online (web stránky, facebook fanpage) až po audiovizuálnu prezentáciu. KOCR Trenčín región v súťaži zabodovala so svojim turisticko-informačným portálom www.trencinregion.sk. V kategórii „Webové stránky a intranet“ obsadila druhú priečku. Prestížne ocenenie prevzal predseda KOCR Trenčín región Juraj Gerlici.

Tretie miesto pre dvojmesačník Trenčín región

V kategórii printových médií zaujali moderne graficky spracované magazíny veľkých súkromných spoločností, ale pozornosti poroty neunikli ani magazíny malých miest a mimovládnych organizácií. Spomedzi predložených súťažných prác vyberala 5-členná odborná komisia tie najlepšie. Tretím miestom bol v kategórii „Podnikové noviny“  ocenený dvojmesačník Trenčín región. Regionálne noviny, ktoré vydáva KOCR Trenčín región od roku 2016 pod taktovkou šéfredaktora Radovana Stoklasu, sa tak zaradili medzi najprestížnejšie podnikové médiá na Slovensku.

„Umiestnili sme sa na popredných miestach v konkurencii takých veľkých spoločností ako je Volkswagen Slovakia, Lidl Slovensko a rôznych miest a samosprávnych krajov Slovenska. Chcem sa preto poďakovať šéfredaktorovi a redaktorom nášho dvojmesačníka ako aj všetkým zamestnancom KOCR za vynikajúcu prácu, ktorá bola ocenená Klubom podnikových médií,“ uzavrel Juraj Gerlici, predseda ocenenej inštitúcie.

Mohlo by vás zaujímať

Noc v korunách stromov

Kúpeľné mesto Trenčianske Teplice sa pýši novou, jedinečnou atrakciou. Môžete tam…

Zámok Bojnice

HISTÓRIA. Prvá písomná zmienka o existencii hradu je z roku 1113 v listine zoborského…