Trenčín - Zamarovce

22°C

oblačno

Viva La Fiesta Trenčín

15. 08. 2020 - 16. 08. 2020

Dátum a čas

Sobota 15. August 2020 -
Nedeľa 16. August 2020
v Sobota, Nedeľa

Miesto

Športovo - rekreačný areál Ostrov
Na Ostrove
91105 Trenčín - Zamarovce
Slovenská republika

Viva La Fiesta Trenčín
Viva La Fiesta Trenčín

Viva La Fiesta Trenčín

Ak máte chuť poriadne si zatancovať na horúce latino rytmy a láka vás predstava letného večera plného exotickej hudby, latino tanečníkov a tanečníčok, tanečných workshopov a animácií, kultúrne podujatie Viva La Fiesta, ktoré sa uskutoční v Trenčíne je pre vás ako stvorené! Už v sobotu 15. august 2020 sa môžete tešiť na najväčšiu open air latino party v Trenčíne na Pláži na ostrove (Zamarovce).

Počas tohto dňa sú naplánované 4 tanečné workshopy s profesionálnymi lektormi od 15:30 h, ktoré sú určené tanečníkom a od 21:00 h štartuje večerná párty plná nezabudnuteľných vystúpení, animácii, koncertu skvelej kubánskej kapely Azucar Cubana a latino hudba od dvoch DJ. Každá kvalitná párty by mala okrem lákavého programu obsahovať aj pravé gastro pochúťky pre mlsné jazýčky či osviežujúce limonády a miešané drinky, preto sa aj v tomto prípade môžete ne tešiť.

Dovoľujeme si vás upozorniť, že v prípade nepriaznivého počasia, alebo vyhlásenia obmedzení v súvislosti so šírením pandémie COVID-19, sa podujatie nebude konať a suma za zakúpené vstupenky vám bude vrátená v plnej výške.


Lístky si môžete zakúpiť priamo na tejto stránke nižšie. Vybrať si môžete z dvoch možností:


Full Pass v predpredaji : 29 € (obsahuje možnosť účasti na 4 tanečných workshopoch + vstup na párty, ktorej súčasťou budú tanečné vystúpenia, animácie či koncert kapely Azucar Cubana)

Party Pass : 10 € (obsahuje len vstup na párty, ktorej súčasťou budú tanečné vystúpenia, animácie či koncert kapely Azucar Cubana)

Mohlo by vás zaujímať

Kúpele Zelená žaba

. Mesto Trenčianske Teplice leží severovýchodne od Trenčína na úpätí Strážovských…

Čachtický hrad

Malebná zrúcanina viditeľná už z diaľky na vápencovo-dolomitickom kopci poskytujúca…

Kontakt

Adresa Na Ostrove
91105 Trenčín - Zamarovce
Slovenská republika

Mapa

Vyhľadajte top atrakcie

Lístok Počet Cena / ks Celková cena
Full Pass
€29 €0
Party Pass
€10 €0
Spolu €0