vitajtev trenčianskom kraji

Objavujte všetky skryté poklady z rôznych kútov nášho kraja.

Trenčín

10°C

slabý dážď

Projekt "Kúpele v regióne" štartuje svoj 6. ročník

Obyvatelia miest a obcí zapojených do projektu „Kúpele v regióne“ budú môcť už čoskoro využívať atraktívne zľavy na produkty Kúpeľov Trenčianske Teplice. 6. ročník akcie potrvá od 1. do 20. decembra 2017 a od 2. januára do 28. februára 2018.

Kúpele Trenčianske Teplice každoročne poskytujú pre stálych, ale i nových zákazníkov benefity obľúbeného projektu „Kúpele v regióne“. Liečivú vodu si počas troch mesiacov (okrem sviatkov) môžu kúpeľní hostia užiť za zvýhodnenú cenu. „Už o pár dní v spolupráci s mestami a obcami nášho regiónu rozbiehame 6. ročník akcie. Dúfam, že aj v tomto roku prilákame množstvo návštevníkov, ktorí si budú môcť dopriať účinky jedinečnej termálnej vody v našich bazénoch za atraktívne ceny,“ uviedol generálny riaditeľ Kúpeľov Trenčianske Teplice Michal Vojtáš.

Vlaňajší ročník projektu sa tešil bohatej účasti. Do akcie sa zapojilo dovedna 64 miest a obcí Trenčianskeho kraja a partnerské mesto Trenčianskych Teplíc – Vsetín. V rastúci trend návštevnosti kúpeľov podľa slov generálneho riaditeľa Kúpeľov Trenčianske Teplice Michala Vojtáša dúfajú organizátori aj v tomto roku. Jedným z partnerov projektu je aj krajská organizácia cestovného ruchu (KOCR) Trenčín región. „Akcia „Kúpele v regióne“ je ideálnym nástrojom na zvýšenie návštevnosti  najstarších kúpeľov Trenčianskeho kraja. Každoročne účinky liečivých prameňov prilákajú tisícky obyvateľov nielen nášho regiónu, ale i turistov z celého Slovenska“ povedala výkonná riaditeľka KOCR Trenčín región Eva Frývaldská.

Služby kúpeľov, ktoré sú obsiahnuté v zvýhodnenej ponuke, platia pre obyvateľov miest Trenčianske Teplice, Brezová pod Bradlom, Trenčín, Stará Turá a obcí Bobot, Hrabovka, Malinová, Motešice. Zoznam miest a obcí zapojených do akcie sa priebežne rozšíri podľa záujmu. Návštevníci budú v termíne trvania projektu môcť využiť zľavu až 50% percent na vstupy do všetkých termálnych bazénov a 30% na vstupy do bazéna Grand. Zľavu v termálnych bazénoch môžu využiť len osoby staršie ako 18 rokov. V prípade záujmu o zvýhodnené vstupy platí podmienka preukázania sa občianskym preukazom s trvalým pobytom v participujúcom meste či obci.

Mohlo by vás zaujímať

Čachtický hrad

Malebná zrúcanina viditeľná už z diaľky na vápencovo-dolomitickom kopci poskytujúca…

Manínska tiesňava

Iba najcitlivejšie uši poetických duší tulákov dokážu zachytiť clivú melódiu vzácnej…