vitajtev trenčianskom kraji

Objavujte všetky skryté poklady z rôznych kútov nášho kraja.

Trenčín

0°C

jasno

Zaži adrenalín na vlastnej koži!

Trenčiansky kraj je plný možností. História, kultúra, zábava, šport a poriadna dávka adrenalínu. O tom, že je trenčiansky región skutočne nabitý energiou, je možné sa presvedčiť vďaka video spotu z dielne krajskej organizácie cestovného ruchu Trenčín región.

Zoskok na skok alebo cyklo pre (ne)náročných

Tandemový zoskok je možné absolvovať hneď na niekoľkých letiskách v kraji. Zábery vo videu vtiahnu do deja, ukážu strach, rešpekt, nadšenie, výbuch endorfinov po prekonaní samého seba. Inak tomu nie je ani pri jazde na singletrailoch, pumptrack dráhach či slopestyle. Pokojnejšie sú jazdy na cyklotrasách, ktoré uchvátia prepojením s prírodou a regionálnou históriou.

Nádych - výdych a trochu vody

Pevné nervy, pokoj a vyrovnanú myseľ treba zachovať azda pri každom športe. Pri skalolezení však možno o niečo viac. Miesta, kde sú na tento netradično-tradičný šport vhodné podmienky, nájde turista napríklad pri Pútnickom mieste Skalka, na hradnej skale v Beckove či v najužšom slovenskom kaňone, Manínskej tiesňave. Freerunning na videu prezentovali hranou ukážkou Assasíni na hrade chalani z akadémie Born to Trick, ktorí na svojich tréningových plochách privítajú každého, komu bije srdce pre pohyb. To isté platí pre členov klubu dračích lodí na Ostrove v Trenčíne, v ktorom nie je možné fungovať bez tímovej práce a poriadneho záberu na dno síl.

Užite si video, stojí za zhliadnutie :-)

Mohlo by vás zaujímať

Manínska tiesňava

Iba najcitlivejšie uši poetických duší tulákov dokážu zachytiť clivú melódiu vzácnej…

Čachtický hrad

Malebná zrúcanina viditeľná už z diaľky na vápencovo-dolomitickom kopci poskytujúca…