vitajtev trenčianskom kraji

Objavujte všetky skryté poklady z rôznych kútov nášho kraja.

Trenčín

27°C

miestami oblačno

Hlasujte vo fotosúťaži „Zima sa nám trbliece“ a vyhrajte!

Počas celého mesiaca, od 22. januára 2019 až do 22. februára 2019, má verejnosť príležitosť zapojiť sa do hlasovania o najkrajšiu fotografiu so zimnou tematikou v súťaži „Zima sa nám trbliece“. Vybrať si môžu z 15 fotografií, ktoré selektívnym spôsobom vybrala odborná porota z celkového množstva 96 zaslaných fotografií.

Podporte hlasom svojho favorita, ktorý si podľa vás výhru najviac zaslúži! Ocenenia sa dočkajú 3 fotografi s najvyšším počtom hlasov. Hlavnou výhrou v súťaži je Fujifilm Instax Mini 9 spolu s 20 kusovým balením filmu do fotoaparátu, ktorý vyhotoví vaše fotografie na počkanie. Výherca na druhom mieste získa poukaz na romantickú večeru pre dve osoby v luxusnej reštaurácii Lavante Sky v Dubnici nad Váhom a tretí výherca sa môže tešiť na poukaz do wellness sveta pre 2 osoby na dve hodiny od kúpeľov Zelená Žaba v Trenčianskych Tepliciach. Dôvod na radosť budú mať však aj traja hlasujúci, ktorí si domov odnesú hodnotné ceny.

Každý hlasujúci sa môže zapojiť do súťaže len 1x, teda zaslaním jedného hlasu počas celého priebehu súťaže. Výhercovia budú známi a uverejnení v pondelok 25. februára 2019.

 

Mohlo by vás zaujímať

Čachtický hrad

Malebná zrúcanina viditeľná už z diaľky na vápencovo-dolomitickom kopci poskytujúca…

Čachtické podzemie

Temnota, vlhkosť a pach podzemia, hrobové ticho, ktoré podchvíľou pretne ako blesk nočnú…