vitajtev trenčianskom kraji

Objavujte všetky skryté poklady z rôznych kútov nášho kraja.

14°C

oblačno

TOP GASTRO zariadenie za rok 2019 má víťaza

25. novembra 2019 vyhlásila krajská organizácia cestovného ruchu (KOCR) Trenčín región súťaž o najlepšie stravovacie zariadenie v trenčianskom regióne za rok 2019. Nominácie do súťaže „TOP GASTRO zariadenie v Trenčianskom kraji 2019“ posielala široká verejnosť do 6. decembra 2019, ktorá následne mala možnosť zahlasovať za  najobľúbenejšie zariadenie ponúkajúce kvalitné služby.

„Veľmi nás teší, že si aj samotné reštaurácie začínajú zvykať na súťaž TOP GASTRO a vždy sa v nich prejaví zdravá súťaživosť. Poradie sa menilo každú chvíľu, preto až do posledného dňa nebolo isté, ktoré gastro zariadenie sa tento rok umiestni na prvom mieste. Pre nás to znamená, že nielen jednotlivé prevádzky, ale aj návštevníci si začínajú vo veľkej miere všímať kvalitu poskytovaných služieb, ktorú zariadenia ponúkajú a neváhajú svoj názor prejaviť. Vďaka tomu aj reštaurácie vidia spätnú väzbu od zákazníkov, čo môže byť pre nich veľkou motiváciou,” vyjadrila svoj názor výkonná riaditeľka KOCR Trenčín región Eva Frývaldská.

Výsledky hlasovania a odovzdávanie ocenení

On-line hlasovanie prebiehalo v termíne od 10. decembra 2019 do 31. decembra 2019 na webovej stránke vyhlasovateľa súťaže: https://www.trencinregion.sk/52428/3-rocnik-sutaze-top-gastro. Do súťaže sa zapojilo celkovo 949 hlasujúcich, ktorí mali možnosť prideliť hlas jednému zo 46 nominovaných zariadení. Víťazom s najvyšším počtom hlasov sa stala zmrzlináreň a kaviareň VELICE z Novej Dubnice s počtom hlasov 243, druhá priečka patrí reštaurácii Rich Burgers z Nového Mesta nad Váhom s počtom hlasov 143 a na treťom mieste sa umiestnil Remy´s Bistro & Pub z Trenčína so 127 hlasmi.

Nominácie do súťaže o najlepšie gastro zariadenie v kraji posielala verejnosť prostredníctvom e-mailu, facebook fan page či klasickou poštou. Všetci, ktorí sa zapojili do nominácii a on-line hlasovania, boli zaradení do zlosovania o pobyt pre 2 osoby na 1 noc v Treehouse Apartments v Trenčianskych Tepliciach so zvýhodneným vstupom do kúpeľov Zelená žaba. Výherkyňou pobytu sa stala pani Beáta Lipanová. Víťaz súťaže TOP GASTRO zariadenie Trenčianskeho kraja za rok 2019 si ocenenie prevezme na medzinárodnom veľtrhu cestovného ruchu ITF Slovakiatour vo štvrtok 23. januára  2020 v Bratislave. Spolu s ocenením najlepšie stravovacie zariadenie budú slávnostne vyhlásené a odovzdané aj ocenenia za rok 2019 pre TOP ubytovacie zariadenie, TOP inovácia v cestovnom ruchu, osobnosť cestovného ruchu, TOP turistický produkt a zariadenie prístupné pre ťažko zdravotne postihnutých Trenčianskeho kraja, o ktorých rozhodne odborná komisia zložená zo zástupcov oblastných organizácií cestovného ruchu.

MT

Trenčín, 7.1.2020

Mohlo by vás zaujímať

Zámok Bojnice

HISTÓRIA. Prvá písomná zmienka o existencii hradu je z roku 1113 v listine zoborského…

Kúpele Zelená žaba

. Mesto Trenčianske Teplice leží severovýchodne od Trenčína na úpätí Strážovských…