vitajtev trenčianskom kraji

Objavujte všetky skryté poklady z rôznych kútov nášho kraja.

Trenčín

13°C

oblačno

Víťaz 6. ročníka ankety TOP GASTRO zariadenie v Trenčianskom kraji za rok 2022 je známy!

Anketa TOP GASTRO zariadenie v Trenčianskom kraji, ktorú každoročne vyhlasuje Krajská organizácia cestovného ruchu (KOCR) Trenčín región, má svojich víťazov! O tom, kto si toto ocenenie zaslúžil, opäť rozhodovala verejnosť v 6. ročníku hlasovania.

Obľúbené zariadenie mohla široká verejnosť nominovať počas celého novembra. December patril hlasovaniu. 

Za najlepšiu reštauráciu, bistro, kaviareň, cukráreň či bar bolo možné hlasovať v termíne od 1. do 31. decembra 2022 prostredníctvom elektronického formuláru na webovej stránke vyhlasovateľa ankety www.trencinregion.sk. Túto možnosť využilo celkovo 2060 hlasujúcich, ktorí mali možnosť prideliť svoj hlas jednému zo 154 nominovaných zariadení.

„Aktuálny ročník oceňovania bol výnimočný v tom, že bolo nominovaných takmer dvojnásobné množstvo zariadení v porovnaní s minulými ročníkmi súťaže. Vnímame to ako znak toho, že aj po ťažkom období pre gastro sektor stále vznikajú nové zariadenia s vysokou úrovňou poskytovaných služieb, a to vedia zákazníci oceniť, “ priblížila výkonná riaditeľka KOCR Trenčín región Eva Dudová Frývaldská.

Výsledky hlasovania boli tesné, očarila tradičná kuchyňa

O víťazovi rozhodlo 182 hlasov a stala sa ním reštaurácia Conti z Trenčianskej Teplej, ktorá je známa svojou tradičnou poctivou kuchyňou. Na druhom mieste sa umiestnila Ellis cukráreň z Bánoviec nad Bebravou so 166 hlasmi. Bronzovú priečku obsadila cukráreň s názvom Ona pečie z Trenčína, za ktorú hlasovalo 143 spokojných návštevníkov. 

Všetci, ktorí sa zapojili do nominácii a on-line hlasovania, boli zaradení do zlosovania o hodnotnú cenu - poukaz v hodnote 200 € do siete predajní Möbelix. Záznam z losovania nájdete na sociálnej sieti Facebook, výhercu budeme kontaktovať. 


Mohlo by vás zaujímať

Agropenzión Adam

Oddych v prekrásnom prírodnom prostredí myjavských kopaníc. . Strávte víkend v…

Čachtický hrad

Malebná zrúcanina viditeľná už z diaľky na vápencovo-dolomitickom kopci poskytujúca…