Vitajte PENZIÓN BASKE

Trenčianske Teplice

-1°C

oblačno

PENZIÓN BASKE

Kategória: Penzión

Trenčianske Teplice, Slovensko


Zatiaľ nehodnotené

Penzión BASKE s reštauráciou sa nachádza v nádhernom prostredí parku neďaleko centra kúpeľov Trenčianske Teplice. Je súčasťou komplexu budov v talianskom novorenesančnom štýle, čo ho radí medzi najpôsobivejšie ubytovacie zariadenia v okolí. Odborná a citlivá rekonštrukcia a neskoršie rozšírenie ubytovacích kapacít sa postarali o vysoký štandard ubytovacích, stravovacích a relaxačných služieb, vďaka čomu získava penzión BASKE každoročne po celých 12 rokov svojej existencie najvyššie ocenenia TREND TOP v kategórii Penzión roka na Slovensku.

Penzión BASKE je pomenovaný po v okolí najvyššom vrchu Baske (955 m.n.m.), čnejúcom sa nad malebnou dolinou riečky Teplička. Majiteľom sa podarilo kedysi schátralú a opustenú budovu vkusne a s citom zrekonštruovať a vybudovať z nej jedno z najlepších ubytovacích zariadení v širokom okolí.

Svojim hosťom ponúka súkromie a relax v komfortne a moderne zariadených apartmánoch aj izbách.

Vo všetkých izbách je kúpeľňa s toaletou (v apartmánoch je toaleta osobitne), sušič na vlasy, kúpací plášť, televízor so satelitným príjmom, rádiobudík, telefón s priamou voľbou, minibar a možnosť pripojenia na internet sieťovým káblom alebo wifi. Hostia si môžu vybrať izbu s vaňou alebo so sprchovým kútom, južne orientované izby sú vybavené klimatizáciou.

Penzión je baby friendly - pre rodiny s malými deťmi je k dispozícii na požiadanie detská postieľka, pult na prebaľovanie a nočník, v areáli je detské ihrisko aj detský kútik vnútri.

Domáce zvieratá nie sú povolené. Výnimkou sú malé domáce psy po dohode. Parkovanie priamo v areáli, parkovisko je monitorované.

Všestranné zameranie penziónu dotvára biliard, vlastné wellness - fínska sauna, špeciálny hydromasážny bazén, ponuka masáží.

Reštaurácia v penzióne BASKE Vám denne ponúka špeciality domácej i medzinárodnej kuchyne. O Váš chuťový zážitok sa postará náš šéfkuchár, ktorý rád osobne pomôže hosťom s výberom jedla a odporučí to najlepšie z aktuálnej ponuky. Pri výbere vhodného vína Vám ochotne poradí náš vyškolený personál.

Reštaurácia s kapacitou 25 osôb je ideálnym miestom pre rodinnú oslavu, menšiu svadbu, firemný večierok, pracovný obed či romantickú večeru pri sviečkach. Pre menšie akcie Vám ponúkame naše salóniky.

Počas letných dní si môžete naše špeciality vychutnať na niektorej z terás. Tou najobľúbenejšou je vyhliadková terasa na streche penziónu, kde si môžete vychutnať nielen výborné jedlá a kvalitné slovenské a zahraničné vína, ale aj západ slnka s výhľadom na panorámu Trenčianskych Teplíc a okolitých vrchov.
Počas horúcich dní a večerov si hostia môžu pochutnať na skvelých grilovaných špecialitách taktiež v tieni stromov na terase v záhrade.

Vaše rezervácie a objednávky prijímame počas pracovných dní na telefónnom čísle 0903 47 46 99 alebo emailom na: rezervacie@penzionbaske.sk

www.penzionbaske.sk
Mohlo by vás zaujímať

Agropenzión Adam

Oddych v prekrásnom prírodnom prostredí myjavských kopaníc. . Strávte víkend v…

Kúpele Zelená žaba

. Mesto Trenčianske Teplice leží severovýchodne od Trenčína na úpätí Strážovských…

Mapa

Vyhľadajte top atrakcie

Kontakt

Adresa 17. novembra 23
91451 Trenčianske Teplice
Slovenská republika

Výstava "Samostatne a pritom spoločne"

26. 03. 2022 00:00 - 20. 12. 2022 23:59

Výstava "Samostatne a pritom spoločne"

Považská Bystrica, Slovensko


AKCIA

Viac
Radovan Stoklasa Fotografia

28. 10. 2022 17:00 - 28. 12. 2022 17:00

Radovan Stoklasa Fotografia

Trenčín, Slovensko


AKCIA

Viac
Šálka čaju s Albertínou

01. 12. 2022 16:00 - 01. 12. 2022 17:00

Šálka čaju s Albertínou

Košariská, Slovensko


AKCIA

Viac
Pálenica Borisa Filana

01. 12. 2022 18:00 - 01. 12. 2022 20:00

Pálenica Borisa Filana

Trenčianske Teplice, Slovensko


AKCIA

Viac