vitajtev trenčianskom kraji

Objavujte všetky skryté poklady z rôznych kútov nášho kraja.

Trenčín

8°C

oblačno

Kúpele sú znova otvorené pre región

Obyvatelia miest a obcí zapojených do projektu Kúpele v regióne môžu využívať atraktívne zľavy v Kúpeľoch Trenčianske Teplice. Šiesty ročník akcie odštartoval už v decembri 2017, jeho druhá časť sa realizuje v termíne 2. január – 28. február 2018.

Kúpele Trenčianske Teplice každoročne poskytujú pre stálych a nových zákazníkov benefity obľúbeného projektu Kúpele v regióne. Liečivú vodu si môžu kúpeľní hostia užiť za zvýhodnenú cenu. „Dúfam, že aj v tomto roku prilákame množstvo návštevníkov, ktorí si doprajú účinky jedinečnej termálnej vody v našich bazénoch za atraktívne ceny,“ uviedol generálny riaditeľ Kúpeľov Trenčianske Teplice Michal Vojtáš.

Do vlaňajšieho piateho ročníka sa zapojilo dovedna 64 miest a obcí Trenčianskeho kraja a partnerské mesto Trenčianskych Teplíc – Vsetín. Jedným z partnerov projektu je aj Krajská organizácia cestovného ruchu (KOCR) Trenčín región. „Projekt Kúpele v regióne je ideálny nástroj na zvýšenie návštevnosti najstarších kúpeľov nášho kraja. Každoročne účinky liečivých prameňov prilákajú tisícky obyvateľov z nášho regiónu, ale aj turistov z celého Slovenska,“ pripomenula výkonná riaditeľka KOCR Trenčín región Eva Frývaldská.

Návštevníci môžu v čase trvania projektu využiť zľavu až 50 % na vstupy do všetkých termálnych bazénov a 30 % na vstupy do bazéna Grand. Zľavu v termálnych bazénoch môžu využiť len osoby staršie ako 18 rokov. V prípade záujmu o zvýhodnené vstupy sa treba preukázať občianskym preukazom s trvalým pobytom v participujúcom meste či obci.

Mohlo by vás zaujímať

Noc v korunách stromov

Kúpeľné mesto Trenčianske Teplice sa pýši novou, jedinečnou atrakciou. Môžete tam…

Hrad Beckov

Dominantný a majestátny. Taký je hrad Beckov. Vyrastá zo skaly, je s ňou spätý ako sú s…