Zariadenie prístupné pre Ťažko zdravotne postihnutých (ŤZP)

Penzión Meridiana v Bojniciach

Penzión Meridiana v Bojniciach je novovybudovaný komplex, ktorý zahŕňa ubytovanie v štýlovo zariadených izbách, reštauráciu s kvalitnou medzinárodnou kuchyňou, prírodné jazero, vlastný bylinkový pavilón aj detské ihrisko. Priestor je z veľkej časti bezbariérový a prispôsobený pre osoby so zdravotným znevýhodnením. Ponúka ubytovanie na úrovni 4* hotela. Vďaka kvalitným gastronomickým službám ako aj unikátnemu industriálnemu interiéru je celý komplex obľúbeným miestom na eventy, firemné či rodinné stretnutie.

výherca 2020

Prečítať viac

Kúpele Nimnica, a.s.

Kúpele prešli rozsiahlou rekonštrukciou vonkajších a vnútorných priestorov ktorej súčasťou bolo dosiahnutie takmer 100%-nej bezbariérovosti. Návštevníci sa bez problémov pohybujú po celom areáli, v spoločenských priestoroch a tiež aj v ubytovacej časti všetkých liečebných domov. Okrem nájazdových plošín, bezbariérových chodníkov a komfortného vstupu je bezbariérovosť zabezpečená výťahmi – tie sa nachádzajú aj v budovách, v ktorých predtým neboli.

výherca 2019

Prečítať viac

Hotel Belassi**** Bojnice

Prvotriedny hotel v tesnej blízkosti turistického centra Bojníc. Poskytuje široké portfólio služieb ako jednotlivcom, tak i skupinám alebo firmám. Počas roka sa na tomto miest konajú rôzne koncerty a iné eventy. Hotel poskytuje rodinnú atmosféru, dbajú o udržateľný rozvoj a spolupracujú s miestnymi komunitami.

výherca 2018

Prečítať viac