Beckov

21°C

miestami oblačno

Koncert Mirka Miškechová a Spoko (Smola a hrušky)

03. 07. 2020

20:30 - 22:30

Dátum a čas

Piatok 03. Júl 2020
20:30 - 22:30

Miesto

Hrad Beckov
Beckov 180
916 38 Beckov
Slovenská republika

Koncert Mirka Miškechová a Spoko (Smola a hrušky)
Koncert Mirka Miškechová a Spoko (Smola a hrušky)

Koncert Mirka Miškechová a Spoko (Smola a hrušky)

Obľúbený spevák kapely Smola a Hrušky Spoko a sympatická pesničkárka Mirka Miškechová vás pozývajú na spoločný koncert v krásnom prostredí hradu Beckov. Nejde však iba o tradičné hudobné vystúpenie, kedy obaja interpreti odohrajú svoje piesne. Speváci sa zhostia aj úlohy moderátorov, keď jeden druhého vzájomne vyspovedajú a pozvú vás tak nielen do zákulisia pesničkovej tvorby, ale aj do svojich súkromných svetov.

Jozef Spoko Kramár je frontman kapely Smola a Hrušky, autor hitov Matura, Honey, honey, Mary či Tangá. Spevák a skladateľ momentálne pokračuje vo svojej sólovej tvorbe. Po vydaní prvého úspešného singlu Plamene veľký ohlas zaznamenala jeho romantická balada Aj ty to tak cítiš, kde si na hosťovanie pozval pesničkárku a skladateľku Mirku Miškechovú.Hudobníčka má na svojom konte dva albumy - Schizofrenik Optimista a najnovší album My name is Mirka not Miška. Je držiteľkou ocenenia Zlatá autorská porta a aktuálne pôsobí aj ako hudobný hosť v Stand Up Comedy show či Sit Down Ladies Comedy. Mirka sa stala známejšou vďaka spoluautorstvu a hosťovaniu v skladbe Cudzinka v tvojej zemi od Xindla X, ktorá sa stala hitom na oboch stranách rieky Moravy a na Youtube má za päť rokov viac ako 28 miliónov prehratí.

POZOR!!! Každú vstupenku si môžete pri vstupe vymeniť za welcomedrink v podobe tej najchutnejšej slovenskej Včeloviny a Medoviny. Koncert sa začína o 20:30, ale brána na hrad Beckov sa pre návštevníkov otvorí už o 19:00. Môžete si tak v pohode popozerať krásne priestory hradu, ktoré budú počas akcie plne prístupné a nasvietené, prípadne sa môžete občerstviť v otvorených stánkoch.

Lístky si môžete zakúpiť tu: https://bit.ly/2BrDfBn

Mohlo by vás zaujímať

Noc v korunách stromov

Kúpeľné mesto Trenčianske Teplice sa pýši novou, jedinečnou atrakciou. Môžete tam…

Zámok Bojnice

HISTÓRIA. Prvá písomná zmienka o existencii hradu je z roku 1113 v listine zoborského…

Kontakt

Adresa Beckov 180
916 38 Beckov
Slovenská republika

Mapa

Vyhľadajte top atrakcie