Trenčín

13°C

jasno

Tajomstvá Mierového námestia

14. 05. 2018 - 21. 05. 2018

Dátum a čas

Pondelok 14. Máj 2018 -
Pondelok 21. Máj 2018, každý deň

Miesto

Kultúrno-informačné centrum
911 01 Trenčín
Slovenská republika

Tajomstvá Mierového námestia
Tajomstvá Mierového námestia

Tajomstvá Mierového námestia

Zapojte sa s deťmi do pátracej hry „Tajomstvá Mierového námestia“. Nájdite 13 stanovíšť ukrytých na Mierovom námestí a vyriešte zadané úlohy. Čaká vás sladká odmena a žrebovanie o pekné ceny.

V sobotu 19. mája 2018 ste srdečne pozvaní na slávnostné otvorenie zrekonštruovaného Mierového námestia. Od dávnych čias bolo centrom života celého mesta. Pri tejto príležitosti pripravilo Kultúrno-informačné centrum pre deti pátraciu hru. Dozvedia sa v nej niekoľko zaujímavostí, ktoré o námestí doteraz možno nevedeli. Malí pátrači budú hľadať na Mierovom námestí rozmiestnené stanovištia, na ktorých nájdu zadanie jednotlivých úloh. Po ich vyriešení čaká na deti sladká odmena. Zároveň môžu vyhrať niektorú z cien - rodinné vstupenky na Trenčiansky hrad, Hrad Beckov, do Parku miniatúr v Podolí, na Minifarmu v Lubine alebo na Mestskú vežu. Súťaží sa aj o permanentku na Mestskú plaváreň, vstupy na lanovú dráhu Tarzania, dobroty od MAK palacinkárne, BON BON Chocolaterie a darčekové predmety od Mesta Trenčín.

Hra prebieha od 14. do 21. mája 2018. Plán hry bude je k dispozícii v Kultúrno-informačnom centre Trenčín na Mierovom námestí 9 alebo si ho môžete stiahnuť z web stránky visit.trencin.sk/detska-hra.


Zdroj: Kultúrno-informačné centrum Trenčín

Mohlo by vás zaujímať

Zámok Bojnice

HISTÓRIA. Prvá písomná zmienka o existencii hradu je z roku 1113 v listine zoborského…

Čachtický hrad

Malebná zrúcanina viditeľná už z diaľky na vápencovo-dolomitickom kopci poskytujúca…

Kontakt

Adresa Kultúrno-informačné centrum
911 01 Trenčín
Slovenská republika


Mapa

Vyhľadajte top atrakcie