vitajtev trenčianskom kraji

Objavujte všetky skryté poklady z rôznych kútov nášho kraja.

Trenčín

27°C

miestami oblačno

Obyvatelia regiónu do teplických bazénov opäť so zľavou

Kúpele Trenčianske Teplice, a.s. v spolupráci s Mestom Trenčianske Teplice už po siedmy krát prinášajú obľúbený projekt „Kúpele v regióne“, v rámci ktorého budú môcť obyvatelia trenčianského regiónu počas zimného obdobia využiť až 50% zľavy na vstupy do termálnych bazénov.

„Verím, že aj nadchádzajúci ročník za ostatné roky už úspešne etablovanej akcie Kúpele v regióne opäť nájde medzi obyvateľmi regiónu pozitívnu odozvu a prispeje k ich zdravému oddychu v našich kúpeľoch,“ hovorí Michal Vojtáš, generálny riaditeľ Kúpeľov Trenčianske Teplice.

Akcia v termíne 01.12.-23.12.2018 a 02.01.-28.02.2019 ponúkne cenovo zvýhodnené vstupy do všetkých termálnych bazénov s liečivou vodou (50% zľava) a do vonkajšieho bazéna Grand (30% zľava), situovaného na kúpeľnom námestí priamo v centre Trenčianskych Teplíc.

Podľa iniciátora myšlienky Kúpele v regióne a primátora Trenčianskych Teplíc Štefana Škultétyho sa tento koncept v minulých rokoch osvedčil a je pre zúčastnené obce veľmi atraktívny. „Návštevnosť Trenčianskych Teplíc počas trvania Kúpeľov v regióne má z roka na rok stúpajúcu tendenciu a dúfam, že ani tento rok tomu nebude inak. Zároveň ma teší, že si k nám návštevníci nájdu cestu aj v ostatných mesiacoch. Verím, že aj vďaka množstvu kultúrnych podujatí, ktoré v spolupráci s partnermi pre nich organizujeme v rámci 4 ročných období  kultúry a noblesy,“ uviedol.

Zdroj: Marketingové oddelenie Kúpeľov Trenčianske Teplice


Mohlo by vás zaujímať

Agropenzión Adam

Oddych v prekrásnom prírodnom prostredí myjavských kopaníc. . Strávte víkend v…

Trenčiansky hrad

HISTÓRIA. Na mieste dnešného hradu stálo v období Veľkej Moravy hradisko ako správne…