vitajtev trenčianskom kraji

Objavujte všetky skryté poklady z rôznych kútov nášho kraja.

Trenčín

5°C

slabý dážď

TOP GASTRO 2021 hľadáme už po piatykrát

Krajská organizácia cestovného ruchu (KOCR) Trenčín región vyhlasuje už piaty ročník úspešnej súťaže TOP GASTRO 2021, kde spoločne s verejnosťou hľadá najlepšie gastronomické zariadenie v Trenčianskom kraji. Počas celého novembra môže verejnosť nominovať najlepšiu reštauráciu, bistro, kaviareň, čajovňu či bar v Trenčianskom kraji. O víťazovi následne rozhodne hlasovanie, ktoré bude prebiehať  od 1.12.2021 a potrvá až do konca roka.

„Hlavným cieľom súťaže je oceniť kvalitu, nápaditosť či inovácie v gastronómii. Tento rok by sme chceli verejným uznaním, ktoré z ocenenia vyplýva, podporiť a motivovať gastro zariadenia v nie práve najľahšom období,“ poznamenala výkonná riaditeľka KOCR, Eva Frývaldská. Nakoľko prevádzky nominuje verejnosť, do súťaže sú každoročne zaradené najobľúbenejšie miesta. V minulom ročníku súťaže TOP GASTRO 2020 bolo nominovaných 58 zariadení. Víťazom s najvyšším počtom hlasov sa stala reštaurácia Street Food Kitchen z Handlovej s celkovým počtom hlasov 452.

Každý, kto nominuje zariadenie alebo sa zúčastní hlasovania, bude automaticky zaradený do žrebovania o darčekový poukaz na kompletné menu pre 2 osoby, ktorý do súťaže venoval minuloročný víťaz, reštaurácia Street Food Kitchen.

Nominovať zariadenie je možné komentárom pod príspevkom na facebookovom profile KOCR Trenčín región, správou na facebookovej fanpage alebo e-mailom na topgastro@trencinregion.sk. Po ukončení zberu nominácií bude môcť verejnosť hlasovať za svojho favorita prostredníctvom hlasovacieho formulára, ktorý bude zverejnený na web stránke www.trencinregion.sk. 


Mohlo by vás zaujímať

Manínska tiesňava

Iba najcitlivejšie uši poetických duší tulákov dokážu zachytiť clivú melódiu vzácnej…

Čachtické podzemie

Temnota, vlhkosť a pach podzemia, hrobové ticho, ktoré podchvíľou pretne ako blesk nočnú…