vitajtev trenčianskom kraji

Objavujte všetky skryté poklady z rôznych kútov nášho kraja.

Trenčín

11°C

jasno

Obyvatelia regiónu opäť navštevovali teplické bazény v rámci obľúbenej akcie ,,Kúpele v regióne“

Kúpele Trenčianske Teplice už po ôsmy krát vyhodnotili úspešnosť obľúbeného projektu „Kúpele v regióne“, v rámci ktorého mohli obyvatelia trenčianskeho regiónu počas zimného obdobia využívať až 50% zľavy na vstupy do termálnych bazénov.

„Môžem len skonštatovať, že aj ôsmy ročník už aj tak úspešne etablovanej akcie Kúpele v regióne našiel medzi obyvateľmi regiónu opäť pozitívnu odozvu a tým prispel k ich zdravému oddychu v našich kúpeľoch,“ hovorí Andrej Puček, riaditeľ pre obchod a marketing.

,,Kúpele v regióne“ sú úspešným projektom, ktorý spája spoločnosť Kúpele Trenčianske Teplice, a.s. s mestami a obcami regiónu. Tento rok sa zapojilo rekordných 76 miest a obcí Trenčianskeho kraja, čo je oproti vlaňajšku nárast o 10 obcí.

S nárastom počtu participujúcich miest a obcí súvisí aj rekordná návštevnosť, ktorá potvrdila i naďalej rastúci záujem o vstupy do našich bazénov. Počas trvania akcie bolo zakúpených 12 701 vstupov do bazénov, čo je o 624 viac ako v minulom ročníku.

Kúpele Trenčianske Teplice, jedny z najstarších kúpeľov na Slovensku, neustále pracujú na tom, aby čo najlepšie uspokojovali rastúce nároky svojich návštevníkov. V ostatných rokoch úspešne zrealizovali viaceré investičné akcie, na zlepšenie komfortu a atmosféry pravého kúpeľného odpočinku svojich návštevníkov.


Zdroj: Kúpele Trenčianske Teplice, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

Čachtické podzemie

Temnota, vlhkosť a pach podzemia, hrobové ticho, ktoré podchvíľou pretne ako blesk nočnú…

Noc v korunách stromov

Kúpeľné mesto Trenčianske Teplice sa pýši novou, jedinečnou atrakciou. Môžete tam…