TOP ubytovacie zariadenie

Hotel Slovakia

Hotel Slovakia sa nachádza priamo v centre kúpeľného mestečka a otvára bránu do pešej zóny v Trenčianskych Tepliciach. Novozrekonštruovaný hotel patrí do siete ubytovacích zariadení Kúpeľov Trenčianske Teplice, jedných z najstarších kúpeľov na Slovensku. Služby pre hostí spájajú moderný wellness s pravou kúpeľnou starostlivosťou.

výherca 2022

Prečítať viac

Rybník Horná Mariková - Modlatín

Areál Rybník sa nachádza v obci Horná Mariková. Malebná lokalita sa môže pýšiť množstvom čarovných osád a blízkosťou pohoria Javorníky. Ubytovanie poskytuje v krásnych drevenicových bungalovoch s kapacitou 32 lôžok. Každý z nich má dva samostatné vchody, poskytuje ubytovanie pre 2 samostatné 4-členné skupiny. V zime je každá ubytovacia jednotka vykurovaná ústredným kúrením a k príjemnému pobytu určite prispeje aj krb, bezplatná wifi sieť či TV. Každá ubytovacia jednotka sa skladá zo spálne, obývacej izby s plne vybaveným kuchynským kútom a sociálneho zariadenia so sprchou a WC. Areál je priestorovo veľkorysý, ponúka súkromie a pokoj. K dispozícii je veľký gril, malý gril, dve ohniská, multifunkčné ihrisko, športové potreby zastrešené altánky. Možné je využiť aj fínsku saunu v blízkosti bungalovov a potom sa osviežiť v drevenej kadi. Zvlášť deti sa potešia prítomnosti hospodárskych zvierat: ovečky, husi, sliepočky aj zajace. Parkovanie v areáli je zdarma.

Rybník Horná Mariková – Modlatín je turistickou základňou pre rodiny i menšie kolektívy, ktoré odtiaľ môžu realizovať bohatú ponuku vychádzok a túr do prírody alebo v zime využívať na lyžovačku v neďalekom lyžiarskom stredisku SKI Ráztoka. V obci obyvatelia doteraz udržiavajú ľudové zvyky a tak sa môžu návštevníci zúčastniť viackrát v roku folklórnych slávností.

výherca 2021

Prečítať viac

Penzión Kúria Beckov***

Je známy vychýrenou miestnou kuchyňou a kvalitným ubytovaním i službami. Penzión sa nachádza v krásnom prostredí priamo pod skalou hradu Beckov, ubytovaní hostia si môžu vychutnať kúpanie v prírodnom jazierku či jedinečné wellness pod hradným bralom. Kúria Beckov vďaka tomu patrí k unikátom v Trenčianskom kraji.
Rozhovor si môžete prečítať tu.

výherca 2020

Prečítať viac

Regent Club Vila Tereza

Po dlhotrvajúcej rekonštrukcii bolo v roku 2019 otvorené exkluzívne ubytovacie zariadenie Regent Club Vila Tereza v Trenčianskych Tepliciach. Vilu tvoria 2 hlavné budovy postavené v roku 1898 podľa projektu rakúskeho architekta Grafa, sú kultúrnou pamiatkou, disponuje nevšedným exteriérom a luxusným interiérom. Vo veži hlavnej budovy je umiestnený historický funkčný zvon a celý areál má výmeru viac ako 5000 m2.

výherca 2019

Prečítať viac

HOTEL GINO PARK PALACE****

Hotel v Orlovom sídli v historickej budove kaštieľa, ktorý prešiel celkovou rekonštrukciou so zachovaním pôvodného charakteru. Disponuje kvalitným wellness, skvelou kuchyňou, ochotným personálom, rozsiahlym parkom, organizovaním kultúrno-spoločenských aktivít. Zákazníkom ponúka krásny výhľad a výnimočnú atmosféru luxusu.

výherca 2018

Prečítať viac

Hotel Elizabeth****

Hotel Elizabeth je historický hotel, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou. Výnimočný je svojou atraktívnou polohou priamo pod Trenčianskym hradom. Súčasťou je prvotriedna reštaurácia, z ktorej majú zákazníci výhľad na unikátny rímsky nápis na hradnom brale. Hotel získal niekoľko prestížnych ocenení aj v zahraničí.

výherca 2017

Prečítať viac