TOP ubytovacie zariadenie

Penzión Kúria Beckov***

Je známy vychýrenou miestnou kuchyňou a kvalitným ubytovaním i službami. Penzión sa nachádza v krásnom prostredí priamo pod skalou hradu Beckov, ubytovaní hostia si môžu vychutnať kúpanie v prírodnom jazierku či jedinečné wellness pod hradným bralom. Kúria Beckov vďaka tomu patrí k unikátom v Trenčianskom kraji.
Rozhovor si môžete prečítať tu.

výherca 2020

Prečítať viac

Regent Club Vila Tereza

Po dlhotrvajúcej rekonštrukcii bolo v roku 2019 otvorené exkluzívne ubytovacie zariadenie Regent Club Vila Tereza v Trenčianskych Tepliciach. Vilu tvoria 2 hlavné budovy postavené v roku 1898 podľa projektu rakúskeho architekta Grafa, sú kultúrnou pamiatkou, disponuje nevšedným exteriérom a luxusným interiérom. Vo veži hlavnej budovy je umiestnený historický funkčný zvon a celý areál má výmeru viac ako 5000 m2.

výherca 2019

Prečítať viac

HOTEL GINO PARK PALACE****

Hotel v Orlovom sídli v historickej budove kaštieľa, ktorý prešiel celkovou rekonštrukciou so zachovaním pôvodného charakteru. Disponuje kvalitným wellness, skvelou kuchyňou, ochotným personálom, rozsiahlym parkom, organizovaním kultúrno-spoločenských aktivít. Zákazníkom ponúka krásny výhľad a výnimočnú atmosféru luxusu.

výherca 2018

Prečítať viac

Hotel Elizabeth****

Hotel Elizabeth je historický hotel, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou. Výnimočný je svojou atraktívnou polohou priamo pod Trenčianskym hradom. Súčasťou je prvotriedna reštaurácia, z ktorej majú zákazníci výhľad na unikátny rímsky nápis na hradnom brale. Hotel získal niekoľko prestížnych ocenení aj v zahraničí.

výherca 2017

Prečítať viac