TOP turistický produkt

Camping Manínska tiesňava

Camping Manínska tiesňava leží priamo na hranici Národnej prírodnej rezervácie Manínska tiesňava. Poskytuje ubytovanie v nových zrubových chatkách. Areál je priestorovo vybavený aj na možnosť stanovania či parkovanie karavanov (miesto vybavené elektrickými 16A prípojkami). Camping Manínska tiesňava ponúka svojim hosťom možnosť využívania kuchynky, zrekonštruovanú umyváreň s WC a so sprchami s teplou vodou dostupnou 24 hodín denne bez dodatočných poplatkov, spoločenskú miestnosť s možnosťou zapožičania spoločenských hier a športových potrieb a asfaltové ihrisko.

výherca 2022

Prečítať viac

Post Covid Medical

Kúpele Trenčianske Teplice a. s. ako prvé na Slovensku zareagovali na potrebu regenerácie fyzických i psychických síl po prekonaní ochorenia Covid-19. V dôsledku toho vytvorili medicínsky pobyt s názvom Wellness Post Covid Medical. Ide o ideálny pobyt pre relaxáciu a uvoľnenie tela v harmonickom spojení kúpeľných a wellness procedúr, sprevádzaného pokojným miestom v lone prírody.

výherca 2021

Historická železnička medzi Tr. Teplou a Tr. Teplicami

Jazdy historickou železnicou na trase medzi Tr. Teplou a Tr. Teplicami sa stali obľúbeným turistickým produktom v roku 2020. V 2011 došlo po 102 rokoch k zastaveniu pravidelnej osobnej dopravy na tejto trati. Železničku rok na to prevzala skupina dobrovoľníkov, ktorí založili neziskovú organizáciu Trenčianska elektrická železnica. Súčasťou príležitostných jázd je aj prehliadka depa v Tr. Teplej, ktoré je pomaly menené na malé dopravné múzeum.

výherca 2020

Prečítať viac

Birell BikeFest v Kálnici

Jedinečný cyklistický festival, ktorý navštevujú aj zahraniční nadšenci. 9. ročník BikeFestu sa opäť zaradil do EU a WR špičky. 80 vystavovateľov, 500 bicyklov na testovanie, 2000 závodníkov, 20 000 návštevníkov, svetový pohár v Slope Style, kvalifikácia na Svetový pohár v Enduro závode a nadnárodný charakter ostatných disciplín s marketingovou hodnotou 350 000€.

výherca 2019

Prečítať viac

Kúpele v regióne

Jedinečný produkt, ktorý vznikol na základe spolupráce kúpeľov a samosprávy. Ponúka pre obyvateľov miest a obcí až 50% zľavu na vstupy do termálnych bazénov počas zimného obdobia. Do projektu je každoročne zapojených viac ako 50 miest a obcí. Produkt zvyšuje návštevnosť mesta, pomáha udržiavať zamestnanosť aj mimo sezóny, sekundárne podporuje stredné a malé podnikanie, zároveň má tento produkt veľký účinok z hľadiska prevencie zdravia ľudí v regióne.

výherca 2018

Prečítať viac