vitajtev trenčianskom kraji

Objavujte všetky skryté poklady z rôznych kútov nášho kraja.

Trenčín

-1°C

polooblačno

Do letnej fotosúťaže „Slnko v objektíve“ sa môžete zapojiť aj vy

Dovolenka, turistika, opekačka, piknik, kúpalisko či koncerty... letné mesiace otvárajú dvere na vykonávanie všetkých obľúbených, slnkom zaliatych činností. Keď najbližšie pôjdete na cesty a budete spoznávať krásy Trenčianskeho kraja, nezabudnite si so sebou pribaliť aj fotoaparát a nasnímať si letnú zábavu vo vašom podaní. Okrem toho, že získate pamiatku na daný moment do rodinného albumu, môžete fotografiu poslať aj do letnej fotosúťaže s názvom „Slnko v objektíve“. Nahrajte svoju fotku v termíne od 10. Júla 2019 do 11. Augusta 2019 a možno práve vy získate nový Fujifilm Instax Mini 9!

Súťaž vyhlásila krajská organizácia cestovného ruchu (KOCR) Trenčín región ako podnet na úspešnosť a pozitívne ohlasy predchádzajúcich fotosúťaží – jesennej „Trenčiansky región hrá farbami“, zimnej „Zima sa nám trbliece“ a jarnej „Trenčiansky kraj sa prebúdza“. „Veľmi nás teší, že si verejnosť už zvykla na naše sezónne fotosúťaže, do ktorých sa radi zapájajú všetky vekové kategórie. Práve kvôli tomu dáme v letnej fotosúťaži možnosť vyniknúť aj mladým fotografom do 18 rokov, pre ktorých je vytvorená samostatná kategória. O ich umiestnení nebude rozhodovať verejnosť svojimi hlasmi, ale odborná porota,“ objasnil doplnenie novej kategórie predseda KOCR Trenčín región Juraj Gerlici.  

Vyhrajte jednu z 9 možných cien

Ak zaregistrujete svoju letnú fotografiu na web stránke http://www.trencinregion.sk/fotosutaz-leto2019 od 10. júla 2019 do 11. augusta 2019 budete aj vy zaradený do súťaže. Z celkového množstva prihlásených fotografií vyberie odborná porota 15 najlepších, za ktoré bude následne hlasovať verejnosť, a to v termíne od 14. augusta 2019 do 10. septembra 2019. Prvé tri fotografie s najvyšším počtom hlasov získajú hodnotné ceny.

Výherca, ktorý vo fotosúťaži získa najvyšší počet hlasov a umiestni sa na prvom mieste, získa Fujifilm Instax Mini 9, ktorý vám vytvorí fotografiu na počkanie. Druhé miesto bude ocenené poukazom na večeru pre 2 osoby v reštaurácii Dubno v Novej Dubnici a tretí víťaz získa voľnú rodinnú vstupenku na hrad Beckov.

V kategórii „Mládež do 18 rokov“ rozhodne o víťazoch odborná porota dňa 13. augusta 2019. Traja víťazi sa rovnako môžu tešiť na vecné ceny od vyhlasovateľa súťaže.

Motivácia v podobe lákavých cien čaká aj hlasujúcich, ktorí budú automaticky zaradení do žrebovania. Kompletné informácie a podmienky súťaže sú dostupné na vyššie uvedenom web sídle vyhlasovateľa súťaže i v priloženom dokumente.

V Trenčíne, 10. júla 2019

Autor: MT

 

Dokumenty

Štatút fotosúťaže Slnko v objektíve

Mohlo by vás zaujímať

Čachtické podzemie

Temnota, vlhkosť a pach podzemia, hrobové ticho, ktoré podchvíľou pretne ako blesk nočnú…

Zámok Bojnice

HISTÓRIA. Prvá písomná zmienka o existencii hradu je z roku 1113 v listine zoborského…