TOP gastro zariadenie

Motorest CONTI

Zariadenie Vás privíta hneď na začiatku Trenčianskej Teplej, pri hlavnom ťahu smerom na Dubnicu nad Váhom. Príjemné posedenie, parkovanie pri motoreste, terasa s výhľadom na celú Trenčiansku dolinu, sympatický rodinný penzión. Reštaurácia má v ponuke denné menu kvalitnej kuchyne z domácich surovín, jedlá ála carte, dezerty, špeciality a rôzne tematické akcie typu husacie hody a iné.

výherca 2022

Prečítať viac

Reštaurácia Alej

Reštaurácia Alej v Bojniciach už pár rokov plní gastro túžby milovníkov kvalitného jedla, ktorí za super jedlom prichádzajú z celého Slovenska. Sny šéfkuchára Mareka Karaku sa plnia a napriek ťažkým pandemickým chvíľam, ktoré neobišli bojnickú reštauráciu, si šikovný podnikateľ dokázal udržať celý svoj tím. Za úspechom stojí nielen kvalitné jedlo, ale aj poriadna dávka roboty. O kvalitách svedčí aj 1. miesto v ankete TOP GASTRO zariadenie v Trenčianskom kraji, ktoré reštaurácii prisúdili spokojní zákazníci.

výherca 2021

Prečítať viac

Street Food Kitchen Handlová

Street Food Kitchen z Handlovej zahviezdili v 4. ročníku súťaže TOP GASTRO 2020 a vyslúžili si od fanúšikov a zákazníkov 452 hlasov. Hoci fungujú len tri roky, ich produkty sa stali obľúbenými nielen u miestnych, ale aj v širokom okolí. Šéfkuchár a zakladateľ Ľubomír Pavelka po vyštudovaní odišiel do Anglicka, kde pracoval v rôznych obľúbených reštauráciách. Tam svoje kuchárske umenie zdokonalil a svoje poznatky využil pri tvorbe slovenského konceptu.

výherca 2020

Prečítať viac

VELICE

Zážitková zmrzlináreň v Novej Dubnici získala v 3. ročníku TOP GASTRO 2019 prvé miesto s 208 hlasmi, ktoré získali od širokého spektra spokojných zákazníkov. Zariadenie ponúka nielen domácu zmrzlinu vysokej kvality, ale aj kávu, zmrzlinové torty na objednávku či iné sezónne dobroty. Ľudí si podmanili aj unikátnym Panotino – zmrzlinou zapečenou v jemnej brioške.

výherca 2019

Prečítať viac

Reštaurácia Fatima

V 2. ročníku TOP GASTRO za rok 2018 zabodovala reštaurácia v Trenčíne, ktorá získala 977 hlasov. Strategické umiestnenie reštaurácie ponúka zážitkovú gastronómiu s panoramatickým výhľadom na mesto i na Trenčiansky hrad.

výherca 2018

Prečítať viac

Remy´s Bistro & Pub

Prvý ročník TOP GASTRO 2017 s veľkým náskokom vyhralo obľúbené zariadenie nachádzajúce sa v Trenčíne, ktoré získalo 754 hlasov od širokej verejnosti. Podnik každý deň ponúka gastronomický zážitok na vysokej úrovni vďaka vždy čerstvým a kvalitným ingredienciám od lokálnych pestovateľov či chovateľov. V ponuke sa nachádzajú špičkové burgre, polievky, rôzne mäsové pokrmy i dezerty.

výherca 2017

Prečítať viac